Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 18, 2023

Як заряджати Ліл Хайбрід? Все, що потрібно знати.

Зверни увагу, що модель lil HYBRID, стіки MiiX і поди для неї вже зняті з продажу в Україні. Якщо ти маєш ліл Хайбрід, що вийшлов з ладу, можеш провести діагностику несправностей і зробити гарантійну заміну на іншу систему нагрівання тютюну (з актуального асортименту).

lil HYBRID має інтуїтивно зрозумілий дизайн, тож майже не викликає запитань щодо використання. Те саме стосується і зарядки. Втім, про всяк випадок, ми зібрали для тебе докладні та розгорнуті відповіді на питання, що стосуються зарядки ліл Хайбрид. Як заряджати ліл Хайбрід? Як швидко він заряджається? На скільки вистачить батареї lil Hybrid? Чому девайс не заряджається? Як перевірити рівень заряду батареї ліл Хайбрід?

Повна інструкція щодо використання lil HYBRID: Як користуватися lil HYBRID — покрокова інструкція з відео.

Як перевірити рівень заряду lil HYBRID

Як заряджати Ліл Хайбрід

lil HYBRID оснащений дисплеєм, який показує все найважливіше щодо використання пристрою. Щоб перевірити рівень заряду, просто натисни на кнопку над екраном. На дисплеї з'являться дві іконки: рівень заряду батареї — зверху та залишок рідини у поді (у вигляді краплі) — знизу.

Якщо побачиш піктограму з перекресленою батарейкою та знаком оклику, це означає, що девайс повністю розряджений і його час ставити на зарядку.

Повного заряду батареї lil HYBRID вистачає на 20 сеансів (20 стіків та 1 под).

Як заряджати lil HYBRID

Все, що тобі знадобиться для зарядки lil HYBRID, йде в комплекті з девайсом: USB-кабель з роз'ємом Type C і адаптер. Підключи пристрій до кабелю USB, а блок живлення — до розетки. Як тільки девайс підключиться, на екрані з'явиться сигнал зарядки і число — на скільки відсотків заряджений Хайбрід. Під час зарядки це число зростатиме.

Як заряджати Ліл Хайбрід

Значок у вигляді двох блискавок означає режим швидкої зарядки. Швидка зарядка триває перші 40 хвилин і заряджає пристрій на 50%. Через 40 хвилин 2 блискавки змінюються однією. На повну зарядку потрібно 2 години 10 хвилин. Коли lil Hybrid повністю зарядиться, на дисплеї відобразиться іконка заповненої батареї і напис FULL.

Всі значення дисплея lil HYBRID: Що означають сигнали екрану lil HYBRID? Все про індикатори на смарт-дисплеї.

Під час зарядки lil HYBRID не можна використовувати — девайс просто не розпочне нагрівання. Якщо ти вирішиш підключити гаджет до мережі під час використання, він відключить нагрівання стіку та переключиться на процес зарядки. 

Втім, щоб скористатися Хайбридом, необов'язково чекати повної зарядки. Можна вимкнути гаджет будь-якої миті, покористуватися та повернути на зарядку.

Ми рекомендуємо використовувати оригінальні кабель та блок живлення, які йдуть у стартовій комплектації з гаджетом. Але якщо, раптом, ти загубив оригінальний зарядний пристрій — не проблема. За необхідності lil HYBRID можна зарядити за допомогою USB-кабелю та блоку живлення для lil SOLID або IQOS (з відповідним роз’ємом).

Перша зарядка lil HYBRID для виведення зі сплячого режиму

Коли ти вперше дістанеш новий lil HYBRID з коробки, він не ввімкнеться. Все гаразд, девайс у робочому стані і заряджений, просто перебуває в сплячому режимі.

Щоб активувати ліл Хайбрид, просто постав його на зарядку хоча б на кілька секунд. Як тільки дисплей засвітиться, девайс можна буде вимкнути.

При першому використанні lil HYBRID радимо використати його до повної розрядки, а потім зарядити до максимуму. При подальшому використанні необов'язково заряджати батарею до 100%.

Що робити, якщо lil HYBRID не заряджається

  1. Підключи девайс до розетки за допомогою оригінальних аксесуарів для зарядки — кабеля та адаптера. Зауваж, що lil HYBRID може не заряджатися від занадто потужного або недостатньо потужного джерела живлення.
  2. Спробуй перезавантажити девайс. Для цього затисни кнопку над екраном на 8 секунд.
  3. Звернись до служби підтримки IQOS. Зробити це можна у будь-якому IQOS Space (знаходь найближчий на інтерактивній мапі), через бот у Viber або Telegram, на нашій офіційній сторінці Facebook або просто зателефонувавши нам за номером 4767 або 0 800 507 807.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.