Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 1, 2023

Суми: де купити IQOS, lil, BONDS, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS?

Найзручніший спосіб придбати пристрої IQOS, BONDS та lil, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS в Сумах — замовити їх онлайн з доставкою або завітати до фірмового магазину IQOS Space. Останній також працює як сервісний центр IQOS в Сумах. Окрім сайту та брендового магазину девайси, стіки продаються у наших партнерських магазинах. Детальніше розповідаємо нижче.

Фірмовий магазин IQOS Space в Сумах

У фірмовому магазині можна придбати все, що може знадобитися для користувачів IQOS. IQOS Space в Сумах знаходиться в ТРЦ «Мануфактура» (1 поверх, вхід з вул. Харківської, біля магазину Brocard) за адресою вул. Харківська 2/2.

Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00.

Що можна зробити в магазині Айкос?

1. Підібрати електронну альтернативу курінню та все для неї. У брендовому магазині IQOS Space можеш придбати систему нагрівання тютюну (IQOS ORIGINALS, IQOS ILUMA, lil SOLID, BONDS), стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS, і аксесуари до них: від контейнерів для використаних стіків до ковпачків, паличок для чистки тощо.

2. Роздивитись девайси і отримати відповіді на запитання від наших експертів. За якою технологією працює IQOS? Що в нього всередині? Як пристрій нагріває тютюн? З чого складається стік? Як чистити IQOS? Що робити, якщо Айкос дивно поводиться або не працює? Все розкажемо та покажемо.

3. Отримати сервісну підтримку. Якщо з твоїм IQOS, BONDS чи lil щось не так (погано заряджається, стіки не «тягнуться», індикатор блимає червоним), можеш звернутися до наших експертів у IQOS Space. Вони безкоштовно проведуть діагностику та зроблять професійну чистку. Якщо усунути несправність не вийде, замінять гаджет на новий за гарантією.

4. Скористатися сервісами IQOS.

  • Отримати екстра-гарантію для пристрою. Коли закінчується звичайна гарантія, активується ще 1 рік додаткової.
  • Придбати IQOS 360. Це набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за цінами для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.
  • Скористатися IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

5. Здати девайс, стіки, одноразки на переробку. Піклуєшся про довкілля? Ми також. Тому в кожному IQOS Space є спеціальні ресайклінг бокси, куди можна здати старі гаджети, аксесуари, використані стіки, поди, одноразки будь-яких брендів.

IQOS і стіки з доставкою по Сумах

На офіційному сайті iqos.ua знайдеш усі моделі пристроїв Айкос, Бондс та ліл, стіки Тереа, Хітс, Фіт, Блендс, аксесуари, а також деякі наші сервіси. Отримати замовлення можна з безкоштовною експрес-доставкою чи доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн, або самостійно забрати в магазині IQOS Space.

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз – безкоштовно.

З експрес-доставкою намагаємось вкластися у 3 години, але через повітряні тривоги наші кур’єри можуть затриматися. Заздалегідь перепрошуємо за це.

Як і в брендовому магазині, на сайті можна скористатися сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців та інші.

Крім сайту та фірмового магазину, IQOS та усе для нього продається у партнерських магазинах: мережі супермаркетів Сільпо, магазинах електроніки АЛЛО, на заправках WOG, OKKO, Shell, у вейп шопах Табакерка, ATTIKA та інших.

Де купити стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS в Сумах?

У Сумах стіки HEETS або Fiit можна купити більш як у 300 магазинах:

  • мережі супермаркетів Сільпо, Фора, АТБ;
  • вейп шопи та магазини для курців Табакерка;
  • тютюнові кіоски;
  • заправки OKKO та WOG.

Стіки TEREA i BLENDS також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейп шопів і заправок. Інтерактивна мапа допоможе знайти найближче місце, де є стіки та поди. Обирай своє місто і фільтр в залежності від того, що ти шукаєш.

Підтримка IQOS в Сумах

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.