Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лист 22, 2023

Чи бувають стіки для IQOS та IQOS ILUMA з капсулами в Україні? Так!

UPD. В Україні з’явилися стіки TEREA для IQOS ILUMA з капсулою – TEREA Sun Pearl і TEREA Twilight Pearl.

В Україні стіки для IQOS та lil SOLID представлені 18 смаками, а для IQOS ILUMA – 15 смаками. Питання, які нам часто ставлять користувачі – “Чи бувають стіки для IQOS з капсулами?”, “Коли в Україні з'являться стіки з кнопкою?”, “Чи будуть у нас продаватися такі ж стіки з капсулами, як у Польщі та інших країнах Європи?”. Готові відповісти та розповісти про стіки з капсулами детально.

Де купити стіки з капсулою для IQOS, IQOS ILUMA і lil SOLID?

В Україні стіки TEREA та HEETS з капсулами можна купити онлайн прямо тут, на сайті, у брендових магазинах IQOS Space, а також у більшості магазинів, кіосків і заправок, де продаються стіки.

Актуальний асортимент стіків для IQOS, lil SOLID та IQOS ILUMA: усі смаки стіків TEREA, HEETS та Fiit.

Також стіки Тереа та Хітс з капсулою можна зустріти закордоном: в Італії, Чехії, Словаччині, Португалії, Литві, Латвії, Іспанії, Канарських островах, Великій Британії, Польщі, деяких Duty Free.

Нижче, відповідаючи на запитання користувачів, ми надаємо інформацію про стіки з капсулами, які продаються в Україні, а також інші стіки HEETS для IQOS та TEREA для IQOS ILUMA з капсулами, що продаються у деяких країнах світу, але не представлені у нас.

Які стіки TEREA з капсулами бувають?

В Україні є два смаки стіків Тереа з капсулою:

TEREA Sun Pearl — стіки з капсулою з ароматом кавуна та ментолу. Впізнаєш стіки за червоно-срібною пачкою зі значком перлинки. 

TEREA Sun Pearl

TEREA Twilight Pearl — стіки з капсулою з ароматом чорниці та ментолу. Впізнаєш стіки за фіолетово-срібною пачкою зі значком перлинки. За смаком стіки схожі на HEETS Twilight Pearl. 

TEREA Twilight Pearl

Важливо: стіки TEREA підходять лише для використання з пристроями IQOS ILUMA, та несумісні з IQOS та lil, що мають нагрівальне лезо. 

Які стіки HEETS з капсулами бувають?

В Україні стіки з кнопкою поки що представлені одним смаком — HEETS Twilight Pearl. Капсула у них має аромат чорниці та ментолу. Стіки впізнаєш по фіолетово-срібній пачці зі значком перлинки.

стік HEETS Twilight-Pearl

Якщо не натискати на кнопку, стік матиме насичений тютюновий аромат. При натисканні капсула додає тютюновому аерозолю освіжаючий смак чорниці.

Першими стіками з капсулою для IQOS закордоном були стіки під назвою HEETS Sienna Caps [Хітс Сієнна Кепс]. Вони з'явилися в країнах Західної Європи у 2020 році.

Закордоном ти, можливо, зустрічав інші смаки Хітс з капсулами:

  • HEETS Sienna Caps (Хітс Сієна Кепс) — стіки в синій пачці, з ментоловою капсулою. При натисканні на кнопку капсула додає тютюновому аерозолю з дерев'яно-чайними нотами м'ятний аромат.
  • HEETS Amelia Pearl (Хітс Амеліа Пьорл) — стіки в червоною кнопкою, з капсулою зі смаком кавуна і ментолу. В деяких країнах вони можуть зустрічатися під назвою HEETS Sun Pearl.
  • HEETS Arbora Pearl (Хітс Арбора Пьорл) — стіки з зеленою кнопкою, з капсулою зі смаком зеленого яблука і ментолу.

Також в інших країнах ти міг зустрічати інші стіки TEREA з капсулами. Ці стіки сумісні виключно з Айкос Ілюма і не підійдуть для інших моделей IQOS або lil. Стіки Тереа з капсулами закордоном представлені різними смаками:

  • TEREA Briza Pearl (Тереа Бріза Пьорл) — стіки з ментоловою капсулою
  • TEREA Oasis Pearl (Тереа Оазіс Пьорл) — стіки з капсулою зі смаком маракуї і ментолу.
  • TEREA Abora Pearl (Тереа Абора Пьорл) — стіки з капсулою зі смаком зеленого яблука і ментолу.
  • TEREA Amelia Pearl (Тереа Амеліа Пьорл) — ті самі стіки TEREA Sun Pearl (Тереа Сан Пьорл), з капсулою зі смаком кавуна і ментолу.

Навіщо потрібна капсула (кнопка) у стіках та цигарках?

Капсула – це мініатюрний елемент, прихований у фільтрі стіка чи сигарети, що дозволяє насичувати тютюновий аерозоль або сигаретний дим додатковими ароматами. Капсула зазвичай має форму кульки і являє собою желатинову оболонку, наповнену розчином з харчовим ароматизатором.

При стисканні фільтра капсула лопається, ароматизований розчин потрапляє до фільтру стіка або сигарети. Проходячи крізь фільтр, аерозоль/дим поглинає аромат із капсули. На вміст нікотину, рівень насичення або кількість аерозолю капсула не впливає.

Перші капсули в сигаретах з'явилися ще у 1960-х. Але на той час капсули наповнювали водою, а не ароматизованим розчином, помилково вважаючи, що це підвищує якість очищення диму. У 2008 році в Японії з'явилися капсульні сигарети у сучасному вигляді. Передбачалося, що капсули можуть не лише створити нові смаки, а й частково замаскувати запах сигаретного диму.

Сучасні капсули в стіках і цигарках можуть мати практично будь-які смаки (цитрусові, ягідні, ментолові, фруктові тощо) і навіть їх комбінації. Найпопулярнішим ароматом капсул залишається ментол.

З чого зроблена капсула в стіках та сигаретах?

стік HEETS з капсолою у розрізіКапсула в стіках та сигаретах – це невелика кулька, діаметром до 6 мм. Капсула вкрита м'якою желатиновою оболонкою та наповнена ароматизованим розчином (з використанням харчових ароматизаторів). Капсула кріпиться всередині фільтра та не контактує з тютюном.

Фільтр стіків HEETS складається з 3 елементів: біополімерний фільтр, що поглинає надмірну вологу та тепло з аерозолю, та 2 ацетатні кільця з повітряною камерою. Ароматизована капсула розташована всередині верхньої ацетатної секції. Розмір капсули у стіках Хітс становить 3 мм. Так що стіки з кнопкою не відрізняються по довжині та діаметру від звичайних стіків.

Як використовувати стік з капсулою? Як лопнути капсулу?

Використовувати стіки з капсулою для Айкос нескладно, за процесом схоже на те, як курити сигарети з капсулою.

Щоб лопнути капсулу всередині стіка (з сигаретою – аналогічно), потрібно пальцями стиснути фільтр в місці значка із зображенням “кнопки” до характерного клацання/кліка. Не варто побоюватися випадково лопнути капсулу, доки вставляєш стік в IQOS. Капсула міцно зафіксована всередині фільтра та захищена від випадкового натискання. Так що саме тихий “клік” після натискання кнопки означатиме, що капсула лопнула. Аромат із капсули повинен почати відчуватися відразу, з першої затяжки. Якщо капсула не лопається, можна спробувати сильніше натиснути. Деякі користувачі стискають капусулу нігтями чи зубами.

Натискати на кнопку на стіку можна в будь-який момент сеансу або навіть до його початку. Можна використовувати капсульний стік, не лопаючи капсулу. Тоді аерозоль матиме звичайний тютюновий аромат, без додаткового смаку від капсули. Тобто в одній пачці стіків з капсулою може бути відразу два смаки: з ароматизацією і без, залежно від того, чи ти натиснеш на капсульну кнопку чи ні.

Єдине, про що варто пам'ятати, натискання кнопки незворотнє. Якщо ти вже лопнув капсулу, скасувати додавання ментолу в аерозоль не вдасться.

Чому капсулу в стіках чи сигаретах називають кнопкою?

Місце на фільтрі, яке потрібно стиснути, щоб лопнути капсулу та вивільнити аромат, зазвичай позначене іконкою кнопки. Тому користувачі часто використовують назву "стіки з кнопкою" для капсульних стіків.

Чи є стіки або сигарети з капсулами більш шкідливими за звичайні?

Стікова або сигаретна капсула складається з компонентів, які використовуються у багатьох інших продуктах та галузях – з харчових ароматизаторів та желатинової оболонки. Капсули не містять нікотин, лише ароматичні добавки.

Такі ж самі ароматизатори використовуються у ароматизованих стіках без кнопок. Капсула не контактує з нагрівальним елементом (у системах нагрівання тютюну) або з відкритим вогнем (у сигаретах).

Чи існують електронні сигарети з капсулами?

Ні, таких не буває. Електронна сигарета нагріває та випаровує вейпінгову рідину, внаслідок чого утворюється ароматизована пара, що містить нікотин. Рідині можна надати будь-якого смаку ще на етапі змішування (якщо ти використовуєш вейпи чи електронні сигарети відкритого типу), підібравши такій мікс ароматичних добавок, який тобі до вподоби. Або можна одразу підібрати под або одноразку з ароматом на твій смак.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.