Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 9, 2023

Нова модель lil SOLID Es вже в Україні. Перший огляд.

Це lil SOLID Es, наступне покоління систем нагрівання тютюну lil SOLID, що прийшло на зміну моделям 2.0 та 1.0.

lil SOLID Es

lil SOLID Es [ліл СОЛІД Ес] працює за тим самим принципом що й інші системи нагрівання тютюну від IQOS. Коли вставляєш тютюновий стік та вмикаєш девайс, нагрівальний елемент починає розігрівати тютюн. При нагріванні з тютюну випаровується ароматний аерозоль. Завдяки нагріванню замість горіння, при використанні lil SOLID немає диму, попелу та сигаретного диму.

Пристрій має дизайн у стилі сучасного хай-тек мінімалізму – плавні, скруглені контури, приховані під корпус кнопки, жодних зайвих елементів, магнітні кріплення для зйомних компонентів.

У моделі lil SOLID Es потужна батарея, якої вистачає на 25 стіків без підзарядки. Пристрій простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий. Щоб почати використовувати lil Es, потрібно відхилити кришечку-засувку, вставити стік (до сріблястої лінії на фільтрі), та натиснути на кнопку-індикатор. Ліл завібрує та почне нагрівання. 25 секунд – і стік повністю прогріється, після чого девайс завібрує вдруге. Все, можна використовувати! Сеанс використання триває 14 затяжок або 5 хв, в залежності від того, що настане раніше. Більше про те, як користуватися lil SOLID Es.

Де купити lil SOLID Es

Нову модель lil SOLID Es можна замовити онлайн з безкоштовною доставкою, у будь-якому з брендових магазинів Айкос Спейс або у багатьох партнерських магазинах. Усі магазини, де можна купити lil SOLID Es, знайдеш на онлайн-мапі.

До речі, в деяких країнах lil SOLID Es може продаватися під назвою lil SOLID Ez. Тож, якщо зустрінеш lil Ez, знай, що це той самий пристрій.

Ціна lil SOLID Es

lil SOLID Es коштує 599 грн.

Також разом із пристроєм у продажі з’явилася лінійка змінних кольорових ковпачків.

Ціна ковпачка для lil SOLID Es – 109 грн.

Чим lil SOLID Es відрізняється від lil SOLID 2.0?

lil SOLID Es

  1. Дизайн. У ліл моделі Ес суттєво оновили зовнішній вигляд пристрою. lil SOLID Es має плавні скруглені форми та цільний корпус без знімних бічних панелей. Завдяки матовому покриттю, на девайсі менше залишатимуться сліди від пальців чи контактів з іншими поверхнями, як іноді траплялося з глянцевими панельками lil SOLID 2.0.
  2. Кольори. Якщо lil SOLID 2.0 був представлений у двох стриманих кольорах (чорний та синій), то з lil SOLID Es можна підібрати пристрій в одному з 5 варіантів: синій, чорний, білий, м’ятний, рожеве золото. Для дизайну девайсів використали кольори з м’якої пастельної палітри.
  3. Розміри. lil SOLID Es зберіг потужну батарею, розраховану на 25 стіків без підзарядки, але при цьому став ще мініатюрнішим. Це найлегший з усіх пристроїв lil в Україні, та важить на 22 грами менше за попередню модель.
  4. Змінні кольорові ковпачки замість бічних панелей. lil SOLID 2.0 можна було кастомізувати за допомогою змінних бічних панелей. У ліл Ес замість них нові аксесуари – змінні кольорові ковпачки!
  5. Інша конструкція нагрівального елемента. На відміну від lil SOLID 2.0, що має металеву нагрівальну голку, у ліл Ес керамічна нагрівальна голка (до речі, у IQOS також керамічне нагрівальне лезо). Матеріал не впливає на якість нагрівання тютюну. Але на всяк випадок вирішили розказати і про це, бо якщо порівнюватимеш ліл 2.0 та ліл Ес, то помітиш, що у lil Es голка значно світлішого відтінку.

Характеристики lil SOLID Es

Тип нагрівального елемента: керамічна нагрівальна голка
К-сть сеансів без підзарядки: 25 використань
Тривалість сеансу: 5 хвилин або 14 затяжок
Автоохолодження: автоматично вмикається, якщо використати більше, ніж 3 стіки поспіль
Час повної зарядки: 120 хвилин (2 години)
Автоочистка: щоб увімкнути режим автоочистки, швидко натисни на кнопку 5 разів
Сумісність зі стіками: розроблений для використання з Fiit, сумісний з Fiit та HEETS
Гарантія: 12 місяців
Роз’єм для зарядки: Type-C
Робочий діапазон температур: від 0 °C до 40 °C
Ємніть батареї: 2600mAh
Розміри: ширина: 30 мм х діаметр: 21.5 мм х висота: 104.9 мм
Вага: 77,5г

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.