Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 17, 2023

Кременчук: де купити IQOS, BONDS і lil, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS?

У Кременчуці користувачі IQOS можуть скористатися офіційним сайтом з доставкою, завітати до брендового магазину IQOS Space, звернутися по ремонт Айкос і гарантійне обслуговування, знайти стіки у кіоску під домом. Розповідаємо про все детальніше. 

Фірмовий магазин IQOS Space у Кременчуці

Брендовий магазин Айкос Спейс — це і бутік, і сервісний центр IQOS, і вейп шоп у Кременчуці одночасно. Тут можна знайти всі моделі девайсів, смаки стіків, подів, та аксесуари. 

Брендовий магазин IQOS Space у Кременчуці знаходиться у ТРЦ «Галактика» за адресою вул. Соборна, 21. Графік роботи: щодня з 9:00 до 20:00.

В ньому ти можеш знайти:

1.  Усі моделі девайсів.У магазині можна підібрати одну із електронних альтернатив курінню: системи нагрівання тютюну IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, BONDS та lil SOLID. Наші експерти дадуть відповіді на всі запитання про електронні альтернативи сигаретам та поради щодо правильного використання девайсів.

2.  Все для пристроїв IQOS. Всі смаки стіків Тереа, Хітс, Фіт, Блендс для Айкос, Айкос Ілюма, Бондз та ліл Солід, аксесуари (від змінних панельок та чохлів до контейнерів для використаних стіків і паличок для чистки).

3.  Сервіси від IQOS. Користувачі IQOS можуть скористатися усіма сервісами:

 • Екстра гарантія. Це 1 рік додаткової гарантії для пристрою. Коли закінчується звичайна гарантія на IQOS, активується екстра-гарантія. Тобто, девайс може залишатися на гарантії до двох років.
 • IQOS 360. Набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за цінами для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні;
 • IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

4.  Сервісний центр. Фірмовий магазин є одночасно і сервісним центром IQOS в Кременчуці. Тому, якщо з твоїм Айкос щось сталося, наприклад індикатор блимає червоним або заряду не вистачає на повний сеанс, можеш звернутися до експертів в магазинах. Вони допоможуть: безкоштовно проведуть повну діагностику, зроблять професійну чистку, оновлять прошивку, виправлять баги. Якщо це не допоможе – замінять несправний IQOS чи lil на новий за гарантією.

5.  Ресайклінг-бокси. Якщо у тебе є старі девайс, аксесуари, використані поди і стіки, упаковки або використані одноразки будь-яких брендів, ти можеш здати їх на переробку в ресайклінг-бокси, які є в кожному фірмовому магазині. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

Айкос спейс В КременчугеIQOS і стіки з доставкою по Кременчуку 

Пристрої IQOS, BONDS або lil SOLID, усі смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS, аксесуари та деякі сервіси можна замовити на офіційному сайті iqos.ua. Отримати своє замовлення ти зможеш одним зі способів:

 • з експрес-доставкою по Кременчуку у той самий день;
 • забрати самостійно в брендовому магазині IQOS Space;
 • з доставкою Новою Поштою по Україні.

Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

Експрес-доставка по місту зазвичай займає 3 години. Перепрошуємо, якщо доставка займе більше часу через повітряні тривоги. 

На сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

IQOS в партнерських магазинах АЛЛО, Розетка, Табакерка

Ще один спосіб купити пристрої та все необхідне для них — завітати до партнерських магазинів: магазини електроніки АЛЛО, Розетка; мережі супермаркетів АТБ, Фора, Сільпо, Fozzy; заправки WOG, OKKO, Shell, Socar, тощо; магазини та вейп шопи Табакерка, Сотка, Tobacco Market; тютюнові кіоски.

Найближчий магазин можна знайти на інтерактивній мапі.

Стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS в Кременчуці

У Кременчуці є близько 300 магазинів, де ти можеш купити стіки Хітс та Фіт, а також більше 50 магазинів з подами Вів:

 • магазини електроніки АЛЛО, Розетка;
 • заправки WOG, OKKO, Socar, Shell, тощо;
 • мережі супермаркетів АТБ, Сільпо, Fozzy;
 • магазини та вейп шопи Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market;
 • тютюнові кіоски та гастрономи.

Стіки Тереа і Блендс вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

Для того, щоб перевірити де продаються Хітс, Фіт, Вів, дивись інтерактивну карту. Обирай своє місто та потрібний фільтр.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.