Трав 23, 2023

Житомир: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

IQOS у Житомирі пропонує користувачам повний набір сервісів: фірмовий магазин IQOS Space, офіційний сайт, де можна замовити IQOS, lil SOLID чи VEEV із безкоштовною доставкою, сервісне обслуговування та ремонт, гарантійні заміни. Зібрали у цій статті усю актуальну інфу.

Гайд по магазину IQOS Space у Житомирі

Брендовий бутік IQOS Space у Житомирі знаходиться у ТЦ Глобал за адресою вул. Київська, 77 (перший поверх напроти магазину АЛЛО) і працює за графіком з 10:00 до 21:00 щодня. Тут є буквально все, що може знадобитись користувачам:

  1. Девайси. Усі моделі девайсів від IQOS: IQOS ORIGINALS, IQOS VEEV, lil SOLID у різних кольорах і всі види аксесуарів до них — ковпачки, змінні панельки, чохли, контейнери для використаних стіків, аксесуари для чистки і зарядки.
  2. Стіки та поди. Повний асортимент стіків HEETS та Fiit, а також подів VEEV. У наявності повна палітра смаків — від тютюнових до фруктово-ментолових.
  3. Безкоштовна сервісна і гарантійна підтримка. Кожен IQOS Space функціонує ще й як сервісний центр, тож якщо твій IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID вийшов з ладу, або ти маєш питання щодо використання, фахівці IQOS тобі допоможуть. Просто захопи з собою свій гаджет, а ми проведемо діагностику, безкоштовно поміняємо несправний девайс на новий, якщо ще дійсна гарантія, або підкажемо, що робити, якщо гарантія закінчилась. Також ти можеш докупити екстра-гарантію для пристрою, яка буде діяти ще 1 рік після того, як закінчиться звичайна.
  4. Презентація і консультація з використання. Купуєш свій перший IQOS? Наші фахівці проведуть швидку презентацію, покажуть як правильно користуватись пристроєм і допоможуть підібрати смаки стіків. 
  5. Професійна чистка пристроїв. Професійна чистка IQOS — це безкоштовна послуга, що займає всього 5-10 хвилин. Ми якісно почистимо пристрій, заміряємо кількість аерозолю при нагріванні стіка за допомогою спеціального обладнання. Якщо аерозолю недостатньо — вирішимо цю проблему. Насамкінець, почистимо і відшліфуємо нагрівальне лезо насадкою-клінером і приберемо залишки тютюну, що могли залишитися у нагрівальній камері.
  6. Ресайклінг. У кожному IQOS Space є спеціальні ресайклінг бокси, куди ти можеш здати старі гаджети та аксесуари, використані поди та стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких виробників. Просто поклади їх у бокс, а ми подбаємо про їхню екологічну переробку. Дізнатися більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.
IQOS Space Житомир

Де у Житомирі купити Айкос, ліл Солід, стіки та поди

Найзручніший спосіб знайти, де у Житомирі купити IQOS або стіки — це скористатися інтерактивною мапою. Просто став фільтри по тому, що шукаєш: модель пристрою, стіки, поди, сервіс.

Брендовий магазин IQOS Space

Саме у фірмовому магазині можна знайти всі види стіків Хітс та Фіт і подів Вів. З’явився новий смак стіків? Якщо не знайшов їх у магазині поруч, заходь у IQOS Space за адресою: ТЦ Глобал, вул. Київська, 77. Там знайдеш все, що потрібно. 

Експрес-доставка додому 

Для того, щоб купити улюблені поди, стіки або навіть придбати новий гаджет, не обов’язково кудись йти. Просто замов усе необхідне на iqos.ua або у нашому боті у Viber або Telegram. Доставка безкоштовна (мінімальне замовлення — 599 грн). Кур’єр приїде протягом 3-х годин, але інколи можливі затримки пов’язані з повітряною тривогою. 

Магазини електроніки, вейп шопи, заправки у Житомирі

Стіки HEETS та Fiit, поди VEEV у Житомирі можна купити не тільки онлайн або у брендовому магазині, але й у наших партнерів, зокрема у мережі магазинів електроніки АЛЛО, супермаркетах Сільпо, магазинах та вейп шопах Табакерка і Фортуна, на АЗС WOG. Для того щоб знайти найближчу точку продажу, скористайся інтерактивною мапою.

Якщо виникнуть будь-які запитання, зв'яжись з нами будь яким зручним способом:

Колл-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Telegram-бот IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.