Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 23, 2023

Житомир: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

IQOS у Житомирі пропонує користувачам повний набір сервісів: фірмовий магазин IQOS Space, офіційний сайт, де можна замовити IQOS, lil SOLID чи VEEV із доставкою, сервісне обслуговування та ремонт, гарантійні заміни. Зібрали у цій статті усю актуальну інфу.

Гайд по магазину IQOS Space у Житомирі

Брендовий бутік IQOS Space у Житомирі знаходиться у ТЦ Глобал за адресою вул. Київська, 77 (перший поверх напроти магазину АЛЛО) і працює за графіком з 10:00 до 21:00 щодня. Тут є буквально все, що може знадобитись користувачам:

  1. Девайси. Усі моделі девайсів від IQOS: IQOS ORIGINALS, IQOS VEEV, lil SOLID у різних кольорах і всі види аксесуарів до них — ковпачки, змінні панельки, чохли, контейнери для використаних стіків, аксесуари для чистки і зарядки.
  2. Стіки та поди. Повний асортимент стіків HEETS та Fiit, а також подів VEEV. У наявності повна палітра смаків — від тютюнових до фруктово-ментолових.
  3. Безкоштовна сервісна і гарантійна підтримка. Кожен IQOS Space функціонує ще й як сервісний центр, тож якщо твій IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID вийшов з ладу, або ти маєш питання щодо використання, фахівці IQOS тобі допоможуть. Просто захопи з собою свій гаджет, а ми проведемо діагностику, безкоштовно поміняємо несправний девайс на новий, якщо ще дійсна гарантія, або підкажемо, що робити, якщо гарантія закінчилась. Також ти можеш докупити екстра-гарантію для пристрою, яка буде діяти ще 1 рік після того, як закінчиться звичайна.
  4. Презентація і консультація з використання. Купуєш свій перший IQOS? Наші фахівці проведуть швидку презентацію, покажуть як правильно користуватись пристроєм і допоможуть підібрати смаки стіків. 
  5. Професійна чистка пристроїв. Професійна чистка IQOS — це безкоштовна послуга, що займає всього 5-10 хвилин. Ми якісно почистимо пристрій, заміряємо кількість аерозолю при нагріванні стіка за допомогою спеціального обладнання. Якщо аерозолю недостатньо — вирішимо цю проблему. Насамкінець, почистимо і відшліфуємо нагрівальне лезо насадкою-клінером і приберемо залишки тютюну, що могли залишитися у нагрівальній камері.
  6. Ресайклінг. У кожному IQOS Space є спеціальні ресайклінг бокси, куди ти можеш здати старі гаджети та аксесуари, використані поди та стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких виробників. Просто поклади їх у бокс, а ми подбаємо про їхню екологічну переробку. Дізнатися більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

IQOS Space ЖитомирДе у Житомирі купити Айкос, ліл Солід, стіки та поди

Найзручніший спосіб знайти, де у Житомирі купити IQOS або стіки — це скористатися інтерактивною мапою. Просто став фільтри по тому, що шукаєш: модель пристрою, стіки, поди, сервіс.

Брендовий магазин IQOS Space

Саме у фірмовому магазині можна знайти всі види стіків Хітс та Фіт і подів Вів. З’явився новий смак стіків? Якщо не знайшов їх у магазині поруч, заходь у IQOS Space за адресою: ТЦ Глобал, вул. Київська, 77. Там знайдеш все, що потрібно. 


Замовити онлайн на сайті або у Viber/Telegram боті

Для того, щоб купити улюблені стіки або навіть придбати новий гаджет, не обов’язково кудись йти. Просто замов усе необхідне онлайн на iqos.ua або у нашому боті у Viber або Telegram. Скористайся безкоштовною доставкою Новою Поштою або експрес-доставкою для замовлень від 425 грн.

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз – безкоштовно.

Магазини електроніки, вейп шопи, заправки у Житомирі

Стіки HEETS та Fiit, поди VEEV у Житомирі можна купити не тільки онлайн або у брендовому магазині, але й у наших партнерів, зокрема у мережі магазинів електроніки АЛЛО, супермаркетах Сільпо, магазинах та вейп шопах Табакерка і Фортуна, на АЗС WOG. Для того щоб знайти найближчу точку продажу, скористайся інтерактивною мапою.

Якщо виникнуть будь-які запитання, зв'яжись з нами будь яким зручним способом:

Колл-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Telegram-бот IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.