Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 15, 2023

Вінниця: де купити IQOS, lil, BONDS, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS?

UPD. Відкрили новий IQOS Space в ТРЦ Мегамолл.

Зібрали на одній сторінці усе, що може знадобитися користувачам IQOS у Вінниці. Де купити пристрої від IQOS, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS?? Як знайти магазин IQOS Space? Куди звертатися по гарантійне обслуговування? 

Де купити IQOS, lil SOLID, BONDS у Вінниці

Усі пристрої Айкос, стіки, аксесуари до них, сервісне обслуговування та інше у Вінниці можна знайти:

 • у фірмових магазинах IQOS Space;
 • онлайн на iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою або доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн) або платною доставкою (для замовлень меншою вартістю);
 • у партнерських магазинах: супермаркетах, магазинах електроніки, кіосках, вейп шопах, заправках. 

Тепер про все детальніше:

1. Фірмові магазини IQOS Space у Вінниці

У Вінниці є два фірмові магазини IQOS: 

 1. Магазин, що знаходиться в ТЦ Скай Парк, вул. Миколи Оводова, 51 (1 поверх, вхід з боку Соборної, навпроти «Львівських круасанів»). Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.
 2. Айкос Спейс, що знаходиться в ТРЦ Мегамолл, вул. 600-річчя 17Е (1 поверх, поруч з магазином «Tissot»). Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.
 • В брендових магазинах IQOS Space є всі моделі IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, lil SOLID, BONDS, всі смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS, всі аксесуари (змінні ковпачки та панельки, чохли, кільця для тримача, контейнери для використаних стіків, зарядки, палички для чистки тощо). 
 • В Айкос Спейс ти можеш особисто поспілкуватися з нашими експертами. Зможеш отримати відповіді на всі запитання про електронні альтернативи сигаретам (системи нагрівання тютюну IQOS, lil та BONDS) та поради щодо використання девайсів.
 • Якщо IQOS зламався, не заряджається або його індикатори блимають червоним, звертайся. Ми безкоштовно проведемо повну діагностику, зробимо професійну чистку, оновимо прошивку. За потреби замінимо несправний пристрій на новий за гарантією. 
 • Для користувачів IQOS ми маємо набір сервісів, якими можна скористатися у фірмових магазинах:

— Екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для пристрою, яка почне діяти після того, як закінчиться звичайна гарантія. 

— IQOS 360 – програма з набором сервісів на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні. 

— IQOS Апгрейд – програма для користувачів IQOS, IQOS ILUMA, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS ILUMA, IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

 • В магазині є ресайклінг-бокси, куди можна здати на переробку все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, використані стіки, поди, одноразки будь-яких брендів, аксесуари. 

Айкос спейс у Вінниці2. IQOS та стіки з доставкою по Вінниці

Усі моделі пристроїв IQOS, BONDS та lil SOLID, аксесуари, стіки можна купити на офіційному сайті iqos.ua, отримавши замовлення одним із способів:

 • з безкоштовною експрес-доставкою по Вінниці у той же день (для замовлень від 425 грн);
 • забрати самостійно у фірмовому магазині IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн).

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн.

Експрес-доставка по місту зазвичай займає 3 години, але через повітряні тривоги може тривати довше. Заздалегідь перепрошуємо за незручності.

Окрім цього, на сайті можна скористатися додатковими сервісами, про які ми розказували вище. Наприклад, провести онлайн-діагностику несправностей, замовити екстра гарантію, програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців.

3. IQOS в АЛЛО, Розетка, Табакерка та інших мережах 

Пристрої IQOS (IQOS ORIGINALS, IQOS ILUMA), lil SOLID продаються у партнерських магазинах: мережах супермаркетів Сільпо та Фора; магазинах електроніки АЛЛО, Розетка, Жжук; магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка; на заправках Сокар та WOG, та у багатьох інших.

Де купити стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS у Вінниці

У Вінниці більше 600 магазинів, де продаються стіки Хітс та Фіт. Можеш їх знайти:

 • в мережах супермаркетів Fozzy, Сільпо, Фора, АТБ;
 • в магазинах електроніки АЛЛО, Жжук, точках видачі Розетка;
 • на заправках Сокар, OKKO, WOG, тощо;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка. 
 • в тютюнових кіосках та гастрономах.
 • Стіки Тереа і Блендс вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

Щоб подивитися точні адреси магазинів, де є стіки, дивись нашу інтерактивну карту. Обери своє місто та вистав фільтр в залежності від того, що саме ти шукаєш. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.