Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 15, 2023

Вінниця: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

Зібрали на одній сторінці усе, що може знадобитися користувачам IQOS у Вінниці. Де купити пристрої від IQOS, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV? Як знайти магазин IQOS Space? Куди звертатися по гарантійне обслуговування? 

Де купити IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID у Вінниці

Усі пристрої Айкос, стіки, поди, аксесуари до них, сервісне обслуговування та інше у Вінниці можна знайти:

 • у фірмових магазинах IQOS Space;
 • онлайн на iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою або доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн) або платною доставкою (для замовлень меншою вартістю);
 • у партнерських магазинах: супермаркетах, магазинах електроніки, кіосках, вейп шопах, заправках. 

Тепер про все детальніше:

1. Фірмовий магазин IQOS Space у Вінниці

Магазин знаходиться в ТЦ Скай Парк, вул. Миколи Оводова, 51 (1 поверх, вхід з боку Соборної, навпроти «Львівських круасанів»). Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

 • В брендовому магазині IQOS Space є всі моделі IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, всі смаки стіків HEETS та Fiit, подів для IQOS VEEV, всі аксесуари (змінні ковпачки та панельки, чохли, органайзери, контейнери для використаних стіків, зарядки, палички для чистки тощо). 
 • В Айкос Спейс ти можеш особисто поспілкуватися з нашими експертами. Зможеш отримати відповіді на всі запитання про електронні альтернативи сигаретам (системи нагрівання тютюну IQOS та lil, електронна сигарета IQOS VEEV) та поради щодо використання девайсів.
 • Якщо IQOS зламався, не заряджається або його індикатори блимають червоним, звертайся. Ми безкоштовно проведемо повну діагностику, зробимо професійну чистку, оновимо прошивку. За потреби замінимо несправний пристрій на новий за гарантією. 
 • Для користувачів IQOS ми маємо набір сервісів, якими можна скористатися у фірмових магазинах:

— Екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для пристрою, яка почне діяти після того, як закінчиться звичайна гарантія. 

— IQOS 360 – програма з набором сервісів на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на всі наші івенти, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.

 • В магазині є ресайклінг-бокси, куди можна здати на переробку все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, використані стіки, поди, одноразки будь-яких брендів, аксесуари. 

Айкос спейс у Вінниці2. IQOS, стіки та поди з доставкою по Вінниці

Усі моделі пристроїв IQOS, IQOS VEEV та lil SOLID, аксесуари, стіки або поди можна купити на офіційному сайті iqos.ua, отримавши замовлення одним із способів:

 • з безкоштовною експрес-доставкою по Вінниці у той же день (для замовлень від 425 грн);
 • забрати самостійно у фірмовому магазині IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн).

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн.

Експрес-доставка по місту зазвичай займає 3 години, але через повітряні тривоги може тривати довше. Заздалегідь перепрошуємо за незручності.

Окрім цього, на сайті можна скористатися додатковими сервісами, про які ми розказували вище. Наприклад, провести онлайн-діагностику несправностей, замовити екстра гарантію, програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців.

3. IQOS в АЛЛО, Розетка, Табакерка та інших мережах 

Пристрої IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID продаються у партнерських магазинах: мережах супермаркетів Сільпо та Фора; магазинах електроніки АЛЛО, Розетка, Жжук; магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка; на заправках Сокар та WOG, та у багатьох інших.

Де купити стіки HEETS, Fiit та поди VEEV у Вінниці

У Вінниці більше 600 магазинів, де продаються стіки Хітс та Фіт, та близько 160 точок з подами Вів. Можеш їх знайти:

 • в мережах супермаркетів Fozzy, Сільпо, Фора, АТБ;
 • в магазинах електроніки АЛЛО, Жжук, точках видачі Розетка;
 • на заправках Сокар, OKKO, WOG, тощо;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка. 
 • в тютюнових кіосках та гастрономах.

Щоб подивитися точні адреси магазинів, де є стіки і поди, дивись нашу інтерактивну карту. Обери своє місто та вистав фільтр в залежності від того, що саме ти шукаєш. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.