Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 7, 2023

Краматорськ: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, поди та стіки?

Брендовий магазин IQOS Space у Краматорську та магазини електроніки АЛЛО (у яких є представництва IQOS) тимчасово закриті. Ми чекаємо можливості відновити роботу, а поки що IQOS та стіки до нього у Краматорську купити можна з доставкою Новою Поштою або у деяких партнерських магазинах.

Купити IQOS, lil SOLID та стіки з доставкою до Краматорську

Мапа усіх магазинів, кіосків і вейп шопів у Краматорську, де продаються Айкос і стіки

Де купити IQOS, lilSOLID, IQOSVEEV, стіки та поди у Краматорську?

 1. IQOS, lilSOLID, IQOS VEEV, стіки та поди з доставкою до Краматорська

Усі моделі пристроїв (IQOS ORIGINALS, lil SOLID, IQOS VEEV), стіки Хітс, Фіт, поди Вів, аксесуари та деякі з наших сервісів можна замовити онлайн на офіційному сайті iqos.ua або через Viber/Telegram-бот і отримати замовлення з безкоштовною доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка Новою Поштою буде платною – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн).

На офіційному сайті ти можеш скористатися різними сервісами:

 • онлайн-діагностика несправностей та заміна несправного пристрою на новий за гарантією;
 • екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для твого девайсу;
 • IQOS 360 – набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення девайсів, яких ще немає в Україні.
 1. Фірмовий магазин IQOS Space у Краматорську

На жаль, IQOS Space в Краматорську тимчасово не працює. Ми відновимо роботу магазину, як тільки це стане можливим.

Фірмовий магазин IQOS Space знаходиться у ТЦ «RIA» (1 поверх, перший магазин зліва) за адресою вул. Василя Стуса, 49. В брендовому магазині можна знайти все, що тільки може знадобитися користувачам:

 • усі моделі пристроїв IQOS та lil;
 • усі смаки стіків HEETS, Fiit, та подів VEEV;
 • аксесуари (від ковпачків та чохлів до контейнерів для використаних стіків та паличок для чистки).

В IQOS Space також можна звернутися, якщо виникли якісь проблеми з IQOS (зламалося нагрівальне лезо, IQOS погано працює, індикатор блимає червоним тощо). Експерти в нашому магазині безкоштовно зроблять професійну чистку, проведуть діагностику IQOS, і в разі несправності замінять його на новий за гарантією.

 1. IQOS у магазинах електроніки АЛЛО

Магазини АЛЛО – це ніби міні-IQOS Space, де можна купити будь-яку модель девайсу, стіки, поди, аксесуари, отримати сервісне обслуговування і за необхідності замінити несправний Айкос на новий за гарантією. Міні-відділення IQOS є у двох магазинах:

 1. за адресою вул. Василя Стуса, 49-А;
 2. за адресою вул. Паркова, 18.

На жаль, магазини АЛЛО в Краматорську також тимчасово не працюють.

Інші магазини і вейп-шопи у Краматорську, де можна купити Айкос, стіки і поди

Айкос, ліл солід, стіки та поди можна купити в магазинах та вейп шопах Табакерка і Фортуна. Також стіки HEETS та Fiit продаються у більш як 40 кіосках і магазинчиках у Краматорську.

Найближчу точку продажу можна знайти на інтерактивній мапі. Обирай своє місто та потрібний фільтр в залежності від того, що саме ти шукаєш.

Сервісна підтримка IQOS в Краматорську

Що робити, якщо твій IQOS, lil SOLID або IQOS VEEV зламався чи вийшов з ладу, а магазини IQOS не працюють?

 1. Спробуй провести онлайн-діагностику несправностей прямо тут, на сайті або зателефонувавши до служби підтримки IQOS за номером 4767. Пари хвилин вистачить, щоб виявити проблему. Ймовірно, завдяки порадам зможеш одразу виправити несправність.
 2. Поради не допомогли усунути неполадку? Тоді, якщо у IQOS ще не закінчилися гарантія, зможеш одразу замовити гарантійну заміну з доставкою Новою Поштою. І пристрій, і доставка – безкоштовно.
 3. Несправний Айкос потрібно буде віддати співробітнику Нової Пошти, коли отримуватимеш новий.

Більше про те, як працює гарантія на IQOS та lil SOLID.

Підтримка IQOS в Краматорську

Кол-центр: 4767

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Telegram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.