Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 14, 2023

Контейнери IQOS для використаних стіків

Погодься, буває таке: використав стік вдома, відволікся на щось, лишив його на столі і не встигнув оком змигнути, а у тебе на столі їх вже ціла купа. Знайома ситуація? Для підтримки чистоти і порядку стане в нагоді контейнер для використаних стіків. Які вони бувають, скільки коштують та де їх можна купити розповідаємо далі.

Що таке контейнери для використаних стіків та навіщо вони потрібні?

Спочатку розберемось із назвами. Називати контейнер для стіків «попільничкою» не зовсім коректно. Попільнички використовують курці сигарет, щоб струшувати попіл, гасити тліючі сигарети і складати недопалки. При використанні IQOS тютюн не горить, лише нагрівається, тому немає потреби гасити недопалки. Попіл теж не утворюється, тож немає ризику забруднитися самому й забруднити все навколо. І, звичайно ж, не потрібно нічого і нікуди струшувати. 

Однак питання про те, куди викинути використаний стік залишається відкритим — не дуже зручно після кожного стіка відриватися від ноутбука або від цікавої бесіди і йти на кухню до відерця. Звичайно, можна засунути його назад в пачку, але це не найкраща ідея. Ми придумали рішення — стильний аксесуар для використаних стіків Хітс, Тереа і Фіт й назвали його більш відповідним словом «контейнер».

Контейнери для стіків мають стильний і мінімалістичний дизайн, тож гармонійно доповнюють будь-який інтер'єр і можуть стати його «родзинкою». Ставиш такий на робочому столі в офісі, або на журнальному столику в вітальні і більше не доведеться щоразу вставати з місця та ходити на кухню до відра. Не доведеться також і складати використані стіки назад у пачку, ризикуючи переплутати їх із новими. Тож таку річ справді зручно тримати під рукою.

Контейнери для стіків IQOS: які вони бувають?

Кольори. Є чотири кольори на вибір: оливковий, нюдовий, синій та теракотовий.

Матеріал. Стічниці зроблені з практичного матового пластику, який легко мити. На нижній частині контейнера є спеціальна гумова накладка, щоб контейнер не ковзав по столу, як це буває, а стійко тримався на поверхні. Тож шанс випадково перевернути його або перекинути зі столу мінімальний.

Розміри. Висота — 8.7 см, діаметр — 8.4 см. Вага — всього 73 грами. Хоч контейнер і виглядає мініатюрно, його місткість — близько двох пачок використаних стіків. Тож він цілком підходить для використання вдома, навіть якщо у тебе одразу кілька користувачів IQOS. Щоб спустошити контейнер, слід трохи прокрутити і зняти верхню кришку.

оливковий контейнери айкосКупити оливковий контейнер за 499 грн

нюдовий контейнери айкосКупити нюдовий контейнер за 499 грн

синій контейнери айкосКупити синій контейнер за 499 грн

коричневий контейнери айкос


Купити коричневий контейнер за 499 грн

Де купити і скільки коштують контейнери Айкос?

Контейнери для стіків можна придбати онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз – безкоштовно. 

Ціна контейнера для використаних стіків — 499 грн.

Зауваж, що це трохи менше, ніж мінімальна сума для онлайн-замовлення. Щоб замовити його онлайн, додай у «корзину» ще щось. Можеш обрати експрес-доставку кур’єром або Новою поштою.

Також контейнер для стіків можна роздивитись вживу і купити у фірмовому магазині IQOS Space. Щоб перевірити наявність у твоєму місті, натисни на кнопку «Перевірити наявність» у картці товару. Адресу найближчого магазину знаходь на інтерактивній мапі

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.