Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 13, 2023

5 прийомів, щоб подовжити термін служби батареї IQOS

Ділимося з тобою порадами для кращої і довшої роботи батареї твого IQOS. Детально розказуємо про те, який термін служби у батареї Айкос, на скільки циклів перезарядки вона розрахована,чи покриває гарантія поломку або зношення батареї, та як подовжити термін служби акумулятора Айкос.

На який термін служби розрахована батарея IQOS

Ми гарантуємо коректну роботу батареї пристрою протягом 1 року після покупки. Неважливо наскільки інтенсивно та часто ти використовуєш пристрій, чи ділишся ним з друзями, як часто заряджаєш. У будь-якому разі акумулятор має працювати добре. Головне, використовувати його згідно з інструкцією — правильно користуватися, правильно заряджати та доглядати за пристроєм. Якщо протягом року з моменту покупки ти все робитимеш правильно, але батарея вийде з ладу, ми безкоштовно замінимо пристрій на новий за гарантією.

Але навіть після закінчення дії офіційної гарантії (1 рік), IQOS можна продовжувати використовувати. Батарея у пристроях IQOS надійна, сертифікована за стандартами ISO (Міжнародної організації зі стандартизації).

IQOS ORIGINALS DUO має 2 вбудовані акумулятори — один у тримачі, другий в зарядному пристрої, IQOS ORIGINALS ONE — лише один, адже це монодевайс (тримач і зарядний пристрій в одному девайсі).

Заряду батареї тримача IQOS ORIGINALS DUO вистачає на 2 стіки без підзарядки. Акумулятор розрахований на 14600 циклів перезарядки. Що це означає? Якщо з IQOS ORIGINALS DUO використовувати щодня пачку стіків (20 штук), то батареї тримача вистачить на термін від 2 до 4 років інтенсивного використання.

Батарея зарядного пристрою IQOS, як і акумулятори смартфонів, розрахована на близько 700 циклів перезарядки (~2 роки використання). Це не означає, що після цього батарея перестане працювати, але з часом літій-іонні акумулятори за технологією починають втрачати свої властивості — менше тримають заряд, довше заряджаються, більше гріються, тощо. Але є кілька прийомів, що дозволять трохи продовжити термін служби батареї.

Як подовжити термін роботи батареї Айкос

Як і з будь-яким електронним гаджетом, неправильна експлуатація та зберігання, надмірне перезаряджання та перепади напруги негативно впливають на продуктивність акумулятора. Тож, що робити, щоб батарея IQOS слугувала довше та краще?

1. Заряджати IQOS оригінальним комплектом зарядки
Як заряджати Айкос

Ти напевно і так в курсі, але зайвий раз нагадаємо. Перше і найголовніше правило, щоб батарея IQOS служила довго та справно — заряджати девайс від розетки та лише оригінальним кабелем і адаптером. І те, і інше йде в коробці разом з девайсом, коли купуєш Айкос. Але ти також можеш придбати аксесуари для зарядки окремо, якщо раптом загубив кабель або блочок.

Для чого це потрібно? По-перше, так пристрій буде заряджатися максимально швидко (точно швидше, ніж від ноутбука чи в авто), а, по-друге, це допоможе батареї зберегти свою електричну ємність якнайдовше.

2. Зберігати IQOS при правильній температурі
IQOS при правильній температурі

Діапазон температури, за якої IQOS працює справно — від 0 °C до 50 °C. Поза цим діапазоном зарядний пристрій та тримач можуть перестати працювати або ж індикатори пристрою почнуть горіти червоним. Це не означає, що девайс зламався. Достатньо просто «відігріти» його або ж навпаки, залишити на деякий час в прохолодному місці. Однак такі перепади температур згубно впливають на заряд батареї та термін її «життя».

Тож, аби уникнути навіть найменших пошкоджень акумулятора Айкос, намагайся не залишати його у дуже холодних місцях чи, навпаки, у дуже гарячих — наприклад, на відкритому повітрі в холодну погоду чи у припаркованому авто влітку. До речі, те ж саме стосується акумуляторів усіх інших гаджетів.

3. Вчасно оновлювати прошивку IQOS

Радимо щопівроку оновлювати прошивку Айкос. Це усуває дрібні баги в роботі електроніки та програмного забезпечення девайсу, а також допомагає оптимізувати роботу батареї. Оновлення прошивки займає максимум 3 хвилини та є абсолютно безкоштовним. Більше про те, як оновити прошивку IQOS до останньої версії.

4. Відключати IQOS від розетки, коли він повністю зарядився

Як і будь-який електронний гаджет, Айкос не варто залишати підключеним до живлення після того, як він повністю зарядився. Це не критично, але з часом тривалість автономної роботи зарядного пристрою буде скорочуватись. До речі, так ти зможеш знизити ймовірність того, що акумулятор постраждає від перепадів напруги у мережі.

Тож, рекомендуємо слідкувати за девайсом під час зарядки — щойно побачиш, що всі світлові індикатори загорілись, відключай його від мережі. Так ти збережеш ємність акумулятора і зможеш й надалі використовувати в середньому 20 стіків за один повний заряд свого IQOS ORIGINALS DUO.

5. Не розряджати девайс повністю

Краще не давати пристрою розрядитися до нуля, а ставити його на зарядку трошки раніше, не чекаючи доки він вимкнеться. Знову ж таки, не критично, але з часом продуктивність роботи батареї може почати поступово знижуватися.

Просто став девайс на зарядку щоразу, коли на зарядному пристрої горітиме 1 з 4 лампочок довгого індикатору. Тобто, як тільки помічаєш, що заряду залишилось усього 25% — час підключитися до розетки.

Додаткові поради, як зберегти термін служби батареї Айкос максимальним

Регулярна чистка пристрою і його регулярне використання суттєво впливають на стабільну роботу Айкосу. Тож, навіть, якщо протягом деякого часу ти не плануєш використовувати свій девайс, краще ретельно, але обережно почисти тримач перед перервою. Це допоможе зберегти термін служби акумулятора максимальним та забезпечить чистий та насичений смак тютюну після паузи.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.