Жовт 18, 2023

Кам'янське: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?

UPD. Відкрили перший фірмовий магазин IQOS Space у Кам’янському.

Шукаєш де купити пристрої від IQOS, стіки та поди, а також де знайти сервісний центр для ремонту несправного Айкос в Кам’янському? Розказуємо! Тепер знайти усе для IQOS – девайси, стіки та поди, а також отримати сервісне обслуговування можна в брендовому магазині IQOS Space, партнерських магазинах АЛЛО, або замовити онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою. Тепер про все детально.

Фірмовий магазин IQOS Space в Кам’янському

Відкрили перший IQOS Space у Кам’янському. Фірмовий магазин знаходиться у ТЦ ЦУМ за адресою проспект Тараса Шевченка 9 (перший поверх, біля супермаркету Сільпо, між ескалаторами).

IQOS Space

Графік роботи: щодня, з 10:00 до 20:00. 

Що можна зробити у брендовому магазині?

1. Купити усі моделі IQOS та lil, стіки, поди, та аксесуари. В Айкос Спейс ти завжди знайдеш усі пристрої IQOS (IQOS ORIGINALS, IQOS VEEV, lil SOLID), аксесуари до них (від кольорових ковпачків і захисних чохлів до паличок для чистки і аксесуарів для зарядки), а також усі смаки стіків HEETS, Fiit та подів VEEV.

2. Отримати сервісне обслуговування та діагностику Айкос. Фірмовий магазин також працює як сервісний центр IQOS в Кам’янському. Звертайся, якщо з твоїм Айкос щось не так: не заряджається, індикатор блимає червоним, стік погано тягнеться тощо. Ми безкоштовно проведемо діагностику несправностей, оновимо прошивку, і за потреби оновимо пристрій на новий за гарантією.

3. Скористатися сервісами і програмами від IQOS. 

  • IQOS Апгрейд – програма, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну (з моменту покупки якої минуло більше 3 місяців), яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.
  • IQOS 360 – набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні.
  • Екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для твого девайсу.

4. Здати на переробку використані одноразки, девайси, стіки та поди. В кожному Айкос Спейс стоять спеціальні ресайклінг-бокси, куди можна здати на екологічну переробку все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: стіки, поди, упаковки, одноразки будь-яких брендів, та навіть аксесуари.

IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди з безкоштовною доставкою по Кам’янському

Пристрої Айкос, стіки Хітс, Фіт, поди Вів, аксесуари та деякі з наших сервісів можна замовити на офіційному сайті iqos.ua з безкоштовною доставкою Новою Поштою. Мінімальна сума замовлення – 599 грн.

На офіційному сайті ти також можеш скористатися сервісами IQOS:

Магазин АЛЛО в Кам’янському

Адреса: проспект Свободи, 51.

Графік роботи: щодня з 9:00 до 18:00.

Крім того, ти можеш замовити девайс та усе до нього на iqos.ua і забрати того ж дня в магазині АЛЛО. Додаєш покупки до кошику онлайн і вибираєш замість доставки Новою Поштою – забрати в магазині АЛЛО.

Після того як замовлення буде оформлене, отримаєш Viber або SMS-повідомлення з номером замовлення. А коли співробітники АЛЛО зберуть замовлення, тобі прийде друге повідомлення – про те, що можна забирати. Якщо в день замовлення забрати покупку не вийшло – не страшно. Замовлення зберігається в магазині протягом 5 днів.

Також ти можеш звернутися в магазин АЛЛО за сервісною підтримкою незалежно від того, де купував пристрій.

Окрім АЛЛО, пристрої IQOS, стіки та поди також продаються в інших партнерських магазинах:

  • мережі супермаркетів Сільпо;
  • магазинах та вейп шопах Табакерка;
  • у тютюнових кіосках та гастрономах.

Для того, щоб знайти найближчий магазин, де є Айкос, Хітс, Фіт або Вів, скористайся інтерактивною картою. Просто обери своє місто та потрібний фільтр в залежності від того, що шукаєш.

Підтримка IQOS в Кам’янському:

Кол-центр – 4767

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Telegram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.