Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 18, 2023

Кам'янське: де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки?

UPD. Тепер у Кам’янському є експрес-доставка замовлень з офіційного сайту iqos.ua.

Шукаєш де купити пристрої від IQOS та стіки, а також де знайти сервісний центр для ремонту несправного Айкос в Кам’янському? Розказуємо! Тепер знайти усе для IQOS – девайси та стіки, а також отримати сервісне обслуговування можна в брендовому магазині IQOS Space, партнерських магазинах АЛЛО, або замовити онлайн на iqos.ua з доставкою. Тепер про все детально.

Фірмовий магазин IQOS Space в Кам’янському

Відкрили перший IQOS Space у Кам’янському. Фірмовий магазин знаходиться у ТЦ ЦУМ за адресою проспект Тараса Шевченка 9 (перший поверх, біля супермаркету Сільпо, між ескалаторами).

IQOS SpaceГрафік роботи: щодня, з 10:00 до 20:00. 

Що можна зробити у брендовому магазині?

1. Купити усі моделі IQOS, BONDS та lil, стіки та аксесуари. В Айкос Спейс ти завжди знайдеш усі пристрої IQOS (IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, BONDS, lil SOLID), аксесуари до них (від кольорових ковпачків і захисних чохлів до паличок для чистки і аксесуарів для зарядки), а також усі смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS.

2. Отримати сервісне обслуговування та діагностику Айкос. Фірмовий магазин також працює як сервісний центр IQOS в Кам’янському. Звертайся, якщо з твоїм Айкос щось не так: не заряджається, індикатор блимає червоним, стік погано тягнеться тощо. Ми безкоштовно проведемо діагностику несправностей, оновимо прошивку, і за потреби замінимо пристрій на новий за гарантією.

3. Скористатися сервісами і програмами від IQOS. 

  • IQOS Апгрейд – програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.
  • IQOS 360 – набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні.
  • Екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для твого девайсу.

4. Здати на переробку використані одноразки, девайси, стіки та поди. В кожному Айкос Спейс стоять спеціальні ресайклінг-бокси, куди можна здати на екологічну переробку все, що пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: стіки, поди, упаковки, одноразки будь-яких брендів, та навіть аксесуари.

IQOS, lil SOLID, BONDS, стіки з доставкою по Кам’янському

Пристрої Айкос, стіки Тереа, Хітс, Фіт та Блендс, аксесуари та деякі з наших сервісів можна замовити на офіційному сайті iqos.ua з  доставкою Новою Поштою або експрес-доставкою. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • експрес-доставка – 99 грн;
  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • самовивіз – безкоштовно.

На офіційному сайті ти також можеш скористатися сервісами IQOS:

Магазини АЛЛО та інші партнерські мережі в Кам’янському

В Кам'янському є два магазини АЛЛО:

1. Магазин АЛЛО за адресою проспект Свободи, 51.

Графік роботи: щодня з 9:00 до 19:00.

2. Магазин АЛЛО в ТЦ “Терра” за адресою бул. Будівельників, 27А.

Графік роботи:щодня з 9:00 до 19:00.

Тут ти також можеш купити девайси Айкос (Айкос Оріджиналз, Айкос Ілюма) та ліл, стіки Тереа, Хітс, Фіт, та аксесуари до них. Окрім цього ти можеш звернутися в магазин АЛЛО за сервісною підтримкою незалежно від того, де купував пристрій.

Окрім АЛЛО, пристрої IQOS, стіки також продаються в інших партнерських магазинах:

  • мережі супермаркетів Сільпо;
  • магазинах та вейп шопах Табакерка;
  • у тютюнових кіосках та гастрономах.

Для того, щоб знайти найближчий магазин, де є Айкос, Тереа, Хітс, Фіт або Блендс, скористайся інтерактивною картою. Просто обери своє місто та потрібний фільтр в залежності від того, що шукаєш.

Підтримка IQOS в Кам’янському:

Кол-центр – 4767

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Telegram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.