Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 4, 2023

5 ефективних лайфхаків при використанні lil SOLID замість довгої інструкції

Зверни увагу, lil SOLID 2.0 вже знятий з продажу в Україні, на зміну йому прийшла новіша модель девайсу — lil SOLID Es. Гарантія і сервіс для lil SOLID 2.0 продовжують працювати. Якщо твій Солід 2.0 вийшов з ладу, можеш провести діагностику несправностей та замінити на новий пристрій за гарантією (якщо саме твоєї моделі вже не буде, запропонуємо іншу).

Хоча lil SOLID простий та інтуїтивно зрозумілий у користуванні, ми все ж підготували для тебе кілька корисних порад, які можуть стати у нагоді.

 1. «Розбуди» ліл для використання
  lil, який ти щойно дістав з коробки, не буде включатися і реагувати на натискання кнопки. Так і має бути, девайс не зламався, а просто перебуває у сплячому режимі.
  Як активувати новий lil SOLID? Для того щоб «розбудити» його, просто підключи гаджет до розетки. Буде достатньо декількох секунд. Індикатор на тримачі одразу загорівся? Можна користуватися! Індикатор ще «мовчить»? Тоді залиш девайс до повної зарядки на півтори-дві години. 
 2. Після використання завжди тричі прокручуй стік перед тим, як дістати його з пристрою.

  лил солид инструкция

  Коли індикатор згасне, не забудь прокрутити стік всередині lil SOLID, перед тим як дістати. Трьох разів буде достатньо. Інакше частинки тютюну зі стіка можуть залишитися в нагрівальній камері. Важливий момент: це правило діє тільки для lil SOLID. Ніколи не роби так з IQOS, адже можеш зламати лезо.
 3. Чисти ліл після кожних 20 стіків.
  А ось це золоте правило діє і для Айкос, і для ліл. Девайс необхідно регулярно чистити, адже залишки тютюну можуть псувати смак та запах аерозолю. Лайфхак у лайфхаці: щоб щіточка для чистки завжди була під рукою, можна повісити її на ключі, як брелок.

 4. лил солид инструкция

 5. lil SOLID не можна чистити щіточкою від Айкос.
  IQOS та lil SOLID мають різну конструкцію. У Айкос — пласке нагрівальне лезо, а у lil SOLID заокруглена нагрівальна голка. Тому для кожного девайсу потрібен власний інструмент для чистки. Відповідна щіточка йде у комплекті з пристроєм.
 6. Став на зарядку на ніч разом зі смартфоном.
  Найприкріша річ для користувача lil SOLID — коли забув зарядити пристрій, та батарея повністю сіла. Щоб уникнути цього, радимо просто ставити lil SOLID на зарядку разом з телефоном, коли лягаєш спати. Повного заряду пристрою має вистачити більше, ніж на пачку стіків.

Також нагадаємо, як зрозуміти залишок заряду у lil SOLID в залежності від кольору індикатора:

 • Синій — пристрій заряджений на 60-100%.
 • Світло-блакитний — заряджений на 30-60%.
 • Помаранчевий (жовтий) — заряджений на 0-30%, ліл скоро розрядиться.
 • Червоний — батарея розряджена, необхідно зарядити девайс.

Ще більше корисної інформації по використанню lil SOLID знаходь за посиланнями:

Як увімкнути lil SOLID?

Як чистити lil SOLID?

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.