Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 4, 2023

8 ефективних лайфхаків при використанні IQOS

Дизайн IQOS продуманий таким чином, що викликати у користувача мінімум запитань щодо використання. Втім, якщо ти нещодавно придбав девайс, можливо, ще не знаєш про деякі лайфхаки з його використання. Просто запам'ятай ці вісім простих правил користування девайсом та використовуй їх на практиці.

Якщо ти надаєш перевагу відеоформату, то дізнавайся про них із відео-інструкції. 

8 лайфхаків для користувачів IQOS

1. Спочатку увімкни тримач, а потім вставляй стік. 

айкос стік

Як це працює? Спочатку затискаєш кнопку увімкнення на тримачі. Пристрій починає прогріватися. Тож, коли ви вставлятимеш стік, лезо вже буде трохи нагріте. Завдяки цьому стік увійде легко і м’яко, а лезо відразу почне нагрівати тютюн.Стік тягнутиметься краще, а аерозолю буде саме стільки, скільки має бути.

2. Розімни стік перед використанням.

Легенько розімни стік пальцями перед тим, як вставляти у тримач. Іноді тютюн у стіках буває спресованим занадто щільно. Можливо, ти навіть стикався з тим, що стік складно було вставити у тримач. Якщо трохи пом’яти стік, пластинки тютюну перерозподіляться всередині нього. Тоді він вставлятиметься легко та краще тягнутиметься.

3. Ніколи не прокручуй стік всередині IQOS.

стік айкос

Never, never, never! Запам’ятай це правило та ніколи не крути стік у тримачі, адже ризикуєш зламати нагрівальне лезо. Не існує жодного варіанту, коли стік можна було б прокручувати. Не важливо, чи вставляєш ти стік, чи дістаєш, чи просто використовуєш. Головне, не крути його. Якщо ти заглянеш всередину нагрівальної камери, побачиш, що лезо має форму без радіальної симетрії. Тому прокручування стіка може пошкодити лезо.

4. Дочекайся, поки закінчиться нагрівання.


Увімкнув тримач? Дочекайся другої вібрації, і тільки тоді почирнай використовувати IQOS. Інакше стік не встигне прогрітися.


Не починай використовувати Айкос, поки девайс не закінчить нагрівати стік. Як це зрозуміти? Ти вставив стік, затиснув кнопку на тримачі, IQOS завібрував та індикатор на тримачі почав блимати білим – все правильно, Айкос почав нагрівати стік. Нагрівання триватиме 20 секунд, а коли закінчиться, тримач завібрує вдруге, а індикатор перестане блимати та почне світитися рівно. Ось тепер можна використовувати. Якщо почнеш раніше, аерозолю буде мало, бо тютюн ще не встиг прогрітися.

5. Роби затяжки правильно.

ковпачок айкос

По-перше, обов’язково роби між затяжками невеликі паузи, хоча б 4-5 секунд. Так IQOS встигатиме прогріти стік, тож аерозолю буде більше, а смак насиченішим. По-друге, не тягни надто сильно. Затяжка в Айкос за силою має бути близькою до сигаретної. Якщо затягуватися занадто сильно та часто, то стік не встигне прогрітися.

6. Не натискай на кнопку під час використання.

ковпачок айкос

Слідкуй за тим, щоб випадково не затиснути кнопку на тримачі під час використання. Так іноді стається, що не помічаєш, що тримаєш Айкос пальцями саме в районі кнопки. Якщо затиснеш кнопку, IQOS завібрує, а сеанс передчасно завершиться, незалежно від того, скільки затяжок ти встиг зробити.

7. Піднімай ковпачок перед тим, як дістати стік.


Обов’язково припіднімай ковпачок перед тим, як дістати стік. Інакше тютюн залишиться всередині тримача, і знадобиться позапланова чистка.


Після того, як сеанс закінчився, не поспішай висмикувати стік із тримача. Спочатку підніми ковпачок, а потім обережно дістань стік. Інакше з нього може випасти трохи тютюну та залишитися всередині пристрою. У такому випадку доведеться повністю знімати ковпачок та влаштовувати Айкосу повноцінне «прибирання», тобто чистку з щіточкою та витрушуванням решток тютюну.

як використовувати айкос

8. Чисти пристрій після кожної пачки.

Смак та запах аерозолю IQOS залежать від чистоти пристрою. Якщо всередині девайсу залишаються рештки тютюну, при повторних нагріваннях вони можуть давати неприємний запах замість звичного аромату. Більше того, залишки тютюну можуть впливати на якість затяжок. Тому, якщо тобі здається, що IQOS погано тягнеться, найперше, що потрібно зробити — це ретельно почистити його.

Звісно, краще не доводити до ситуацій, коли може знадобитися екстрене «генеральне прибирання» девайсу. Краще час від часу влаштовувати профілактичні заходи та просто підтримувати чистоту пристрою. Візьми собі за правило чистити тримач після кожних 20 стіків (пачки). Для цього в комплекті є спеціальна щіточка та зволожені ватні палички. Щоб не зламати лезо, не намагайся чистити пристрій сторонніми предметами, наприклад, ножем, ручкою або ключами.

Ще більше корисної інформації дізнавайся тут:

Як користуватися IQOS ORIGINALS DUO?
Як правильно чистити Айкос?
Що робити, якщо Айкос зламався?

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.