Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 13, 2024

Програма IQOS 360: що входить, як працює, умови

Підписка на сервіси, що додаються до твого смартфону та смарт-годинника? Підписка на серіали? Чи на доставку сезонних овочів та фруктів? А що якби IQOS мав свою підписку? Маємо щось схоже – програма IQOS 360!

Що таке IQOS 360 і як це працює

IQOS 360 – це програма з підбіркою сервісів від IQOS на 6 або 12 місяців. З IQOS 360 ти отримаєш доступ до цілого ряду можливостей: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія на один із твоїх девайсів (IQOS ILUMA PRIME/ILUMA/ONE, IQOS DUO/ONE або lil SOLID Es), передзамовлення девайсів та лімітованих серій, які ще не з’явилися в Україні. Схоже на підписку, але без щомісячних платежів – платиш один раз і користуєшся.

Про IQOS 360 в деталях.


Які тарифні плани IQOS 360 бувають і що до них входить?

Ти можеш обрати один із двох тарифів – IQOS 360 на 6 або на 12 місяців з екстра гарантією. Вони відрізняються між собою терміном дії та ціною.


IQOS 360 на 6 місяців + екстра гарантія коштує 399 грн і включає:

  • Замовлення стіків (Terea, Heets, Fiit) за ціною для учасників програми (до 30 пачок на місяць) на 6 місяців;
  • Замовлення подів VEEV за ціною для учасників програми (до 15 упаковок на місяць) на 6 місяців;
  • Екстра гарантія на 6 місяців на один із твоїх пристроїв (IQOS ILUMA PRIME/ILUMA/ONE, IQOS DUO/ONE або lil SOLID Es);
  • Передзамовлення на пристрої IQOS, які ще не продаються в Україні.

IQOS 360 на 12 місяців + екстра гарантія коштує 599 грн і включає:

  • Замовлення стіків (Terea, Heets, Fiit) за ціною для учасників програми (до 30 пачок на місяць) на 12 місяців;
  • Замовлення подів VEEV за ціною для учасників програми (до 15 упаковок на місяць) на 12 місяців;
  • Екстра гарантія на 12 місяців  на один із твоїх пристроїв (IQOS ILUMA PRIME/ILUMA/ONE, IQOS DUO/ONE або lil SOLID Es);
  • Передзамовлення на пристрої IQOS, які ще не продаються в Україні.


Докладніше про кожен з сервісів, включених до програми IQOS 360, нижче.

Програма IQOS 360: як замовити?

Ти можеш купити участь в програмі, а потім і всі сервіси, які до неї входять, онлайн або в будь-якому магазині IQOS Space. Одразу після оплати зможеш скористатися всіма сервісами, які входять до програми.

Купити IQOS 360 на 6 місяців + екстра гарантія

Купити IQOS 360 на 12 місяців + екстра гарантія

Програма IQOS 360: як скористатися?

Для зручності ми зібрали всі сервіси, що включені в програму, в одному розділі – IQOS 360. Якщо ти не учасник IQOS 360, тобто не купував програму, сервіси будуть не активні (але ти можеш переглядати їх). Як тільки у тебе з'явиться IQOS 360, ти одразу зможеш скористатися усіма сервісами, які є в твоєму плані. Ти можеш замовляти їх онлайн у цьому розділі або в будь-якому IQOS Space, назвавши свій номер телефону.


Програма IQOS 360: які сервіси входять?

✅1. Замовлення стіків за ціною для учасників програми.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

стіки за ціною для підписників доступні тільки в розділі IQOS 360, в IQOS Space (не забудь сказати, що у тебе є програма) або через гарячу лінію.


Діє на всі стіки HEETS, TEREA, Fiit (окрім BLENDS).

За місяць можна придбати до 30 пачок за ціною для учасників програми. Зверни увагу, що відлік кожного місяця починається від дати покупки програми (не просто календарний місяць). Ти легко можеш перевірити, скільки стіків у межах IQOS 360 у тебе залишилося до кінця твого місяця – просто подивися на лічильник всередині будь-якої картки стіків. Якщо ліміт 30 пачок на місяць закінчиться, стіки можна буде купити за актуальною ціною. А з наступного місяця – в межах IQOS 360 відлік розпочнеться заново.


✅2. Замовлення подів за ціною для учасників програми.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

поди за ціною для підписників доступні тільки в розділі IQOS 360, IQOS Space (не забудь сказати, що у тебе є програма) або через гарячу лінію.


Діє на всі види подів VEEV.

За місяць можна придбати до 15 пачок за ціною для учасників програми. Зверни увагу, що відлік кожного місяця починається від дати покупки програми (не просто календарний місяць). Ти легко можеш перевірити, скільки упаковок подів у межах IQOS 360 у тебе залишилося до кінця місяця – просто подивися на лічильник всередині будь-якої картки подів. Якщо ліміт в 15 упаковок на місяць закінчиться, можна буде купити поди за актуальною ціною. А з наступного місяця – в межах IQOS 360 відлік розпочнеться заново.

✅3. Екстра гарантія на 6 або 12 місяців

IQOS 360 додасть одному з твоїх гаджетів ще 6 або 12 місяців гарантії, залежно від обраної програми. Екстра гарантію можна використовувати на IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE, lil SOLID Es, у яких ще не закінчилася звичайна гарантія (залишилося як мінімум 3 місяці).

Важливо: обов'язково вибери пристрій, до якого хочеш додати екстра гарантію протягом 5 днів після покупки програми. Після цього ти не зможеш скористатися екстра гарантією, тому рекомендуємо зробити це відразу ж.

Екстра гарантія на вибраний девайс почне діяти автоматично, коли закінчиться звичайна гарантія. Екстра гарантія для IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS DUO і IQOS ORIGINALS ONE дозволяє замінити несправний девайс на новий як при гарантійних, так і негарантійних поломках.

Детальніше про те, як працює екстра гарантія на IQOSFAQ по екстра гарантії.

✅4. Можливість першим замовити пристрої, які ще не продаються в Україні

Учасники IQOS 360 мають можливість робити передзамовлення на пристрої та лімітовані серії, які ще не продаються в Україні.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.