Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Перше знайомство з lil SOLID 2.0

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Перше знайомство з lil SOLID 2.0

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Як використовувати lil SOLID 2.0

Як використовувати lil SOLID 2.0

1. Якщо у тебе новий lil SOLID 2.0 і ти будеш використовувати пристрій вперше, спочатку виведи його зі сплячого режиму, поставивши на зарядку хоча б на кілька секунд. Якщо індикатор не загориться, значить батарея розряджена. Знадобиться повна зарядка (~2 години) від розетки.

2. Щоб скористатися пристроєм, відсунь круглу кришечку на ковпачку вбік. Встав стік до сріблястої лінії тютюновою частиною донизу.

3. Затисни кнопку на 2 секунди до вібрації. Індикатор кнопки почне блимати блакитним. Пристрою знадобиться близько 25 секунд, щоб нагріти тютюн. Після другої вібрації індикатор перестане блимати. Можна використовувати!

4. Сеанс триває 14 затяжок або 5 хвилини, залежно від того, що настане раніше. За 30 секунд або 3 затяжки до кінця сеансу, пристрій завібрує один раз, а індикатор буде блимати блакитним. Після закінчення сеансу пристрій вимкнеться автоматично.

5. Щоб дістати стік, прокрути його мінімум тричі в одному напрямку. Потім витягни стік і закрий кришечку.

6. Ти можеш використовувати до 3 стіків поспіль без найменших пауз. Після цього пристрій буде автоматично охолоджуватись протягом 3-4 хвилин.

Як заряджати lil SOLID 2.0

Як заряджати lil SOLID 2.0

Щоб перевірити рівень заряду пристрою lil SOLID 2.0, затисни кнопку або постав пристрій на зарядку. Найкраще заряджати пристрій від розетки за допомогою USB-кабелю та блока живлення, які йдуть у комплекті.

Індикатор залежно від рівня заряду блимає відповідним кольором:

— Синій — заряджено на 60-100%

— Світло-блакитний — 30-60%

— Помаранчевий — 0-30%

— Червоний — необхідно зарядити пристрій.

Як чистити lil SOLID 2.0

Як чистити lil SOLID 2.0

Завжди вимикай пристрій перед чисткою. Дай йому охолонути після останнього використання.

Зніми ковпачок із пристрою.

Встав лопатку для чистки в пристрій і, обертальними рухами, почисти нагрівальну голку.

Встав щіточку для чистки в пристрій і, обертальними рухами, почисти нагрівальну камеру від пригорілих частинок тютюну.

Ти також можеш скористатися автоматичною чисткою: швидко натисни кнопку 5 разів (протягом 2 секунд), LED індикатор блиматиме помаранчевим кольором протягом 90 секунд, поки триватиме автоматична чистка. Коли процес чистки закінчиться, LED індикатор погасне, а пристрій завібрує двічі.

Лайфхаки для lil SOLID 2.0

Прокручуй стік тричі, коли дістаєш його з lil SOLID 2.0

Закінчивши використання lil, не висмикуй стік з пристрою. Прокрути його мінімум тричі в одному напрямку. Після цього можна діставати стік.

Відео-інструкція

Тримай lil SOLID 2.0 зарядженим

Заряду батареї lil SOLID 2.0 вистачає на 25 стіків, тобто більше, ніж на пачку. Щоб девайс не підвів тебе в момент, коли хочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати lil SOLID 2.0 на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Відео-інструкція

Використовуєш lil SOLID 2.0 вперше?

Перед першим використанням його потрібно активувати. Для цього затисни кнопку lil SOLID 2.0 на 2 секунди або просто постав його на зарядку. При активації пристрою його індикатор послідовно заблимає двічі червоним, оранжевим, блакитним та синім.

Відео-інструкція

Або завантаж інструкції до lil SOLID 2.0 у форматі pdf.

Інструкція допоможе розібратись, як працює та що вміє lil.

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.