Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Перше знайомство з
IQOS ORIGINALS ONE

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Перше знайомство з IQOS ORIGINALS ONE

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Як використовувати IQOS ORIGINALS ONE

Як використовувати IQOS ORIGINALS ONE

З чого почати? Ось покрокова інструкція для IQOS ORIGINALS ONE.

1. Встав стік в тримач. Відсунь кришечку-засувку на ковпачку та обережно встав стік до сріблястої лінії, тютюновою частиною донизу. Важливо: не крути стік, коли він вже у пристрої, так ти можеш пошкодити нагрівальне лезо.

2. Увімкни девайс. Затисни кнопку на 4 секунди, щоб увімкнути пристрій. Коли девайс увімкнеться, він завібрує, індикатор почне блимати. Через 20 секунд пристрій завібрує ще раз, а індикатор перестане блимати. Все, IQOS готовий до використання!

3. Розпочни використання. Один сеанс триває близько 6 хвилин або 14 затяжок, залежно від того, що настане раніше. Під час сеансу можеш також поглядати на індикатор. Після кожних 3-ох затяжок, він показуватиме на одну поділку менше. Коли до кінця сеансу залишиться 30 секунд або дві затяжки, пристрій знов завібрує, а на світловому індикаторі почне блимати одна риска. Коли індикатор згасне, це означатиме, що сеанс закінчився.

4. Дістань стік після використання. Після завершення сеансу, підніми ковпачок, доки не почуєш клік, дістань стік, поверни ковпачок на місце та закрий кришечку-засувку. Не прокручуй стік, коли діставатимеш його.

5. Можеш використати ще один стік. Якщо захочеш, зможеш одразу використати наступний стік. Зверни увагу, якщо використати 3 стіки поспіль, пристрій автоматично увімкне режим охолодження (на 5 хвилин). У цей час ти не зможеш скористатися девайсом, а якщо спробуєш увімкнути нагрівання, індикатор буде блимати тричі та гаснути. Переглянь відеоінструкцію, щоб дізнатися більше про використання IQOS ORIGINALS ONE.

Як заряджати IQOS ORIGINALS ONE?

Як заряджати IQOS ORIGINALS ONE?

Заряджай IQOS правильно та лише оригінальними аксесуарами

Заряджай IQOS правильно та лише оригінальними аксесуарами

— 4 білі поділки: повний заряд пристрою.

— 3 білі поділки: лишилося 75% заряду.

— 2 білі поділки: лишилося 50% заряду.

— 1 біла поділка: лишилося 25% заряду і менше.

2. Використовуй лише оригінальні блок живлення та USB-кабель. Для зарядки IQOS ORIGINALS ONE використовуй лише оригінальні аксесуари IQOS – блок живлення і кабель для зарядки, що йдуть у комплекті із девайсом. Це допоможе уникнути проблем з акумулятором, поломки пристрою або швидкого зношування батареї.

3. Тримай пристрій повністю зарядженим. IQOS можна використовувати і тоді, коли він частково заряджений. Але лише повний заряд гарантує 20 використань без підзарядки.

4. Заряджай від розетки. IQOS ORIGINALS ONE повністю заряджається від розетки приблизно за 1,5 години. Під час зарядки світловий індикатор на девайсі пульсуватиме і світитиметься білим. Зарядка від павербенку чи комп'ютера може тривати довше.

5. Заряди пристрій після довгої перерви. Якщо твій IQOS довго був розряджений і не вмикається, просто постав його на зарядку мінімум на 1,5 години. Краще заряджати від розетки, оскільки потужності павербенку чи ноутбука може бути недостатньо.

Переглянь відеоінструкцію, щоб дізнатися більше про те, як правильно заряджати IQOS ORIGINALS ONE.

Як чистити IQOS ORIGINALS ONE?

Як чистити IQOS ORIGINALS ONE?

Радимо чистити IQOS щодня для найкращого смаку під час використання

1. Переконайся, що пристрій охолонув. Перед чисткою IQOS зачекай хоча б 30 секунд після використання, щоб він встиг охолонути.

2. Почисти ковпачок. Зніми ковпачок і постукай по ньому, щоб витрусити залишки тютюну. Час від часу чисти його за допомогою спеціальних паличок для чистки IQOS. Також за потреби можна промити ковпачок водою. Але дуже ретельно висуши його перед тим, як одягати на пристрій.

3. Скористайся щіточкою для чистки. Тепер час скористатися двостороннім інструментом для чистки IQOS, що йде у комплекті. З одного боку у нього щіточка для нагрівальної камери, а з іншого — насадка для леза. Почнемо з щіточки, обережно встав її у пристрій — вона повинна впертися у дно нагрівальної камери. Тричі легенько прокрути її в один бік, а після цього, вийми щіточку та витруси залишки тютюну.

4. Скористайся насадкою для чистки леза. Наступний етап — чистка леза. Відкрий інструмент для чистки зі сторони відповідної насадки — ти одразу впізнаєш її за двома зубцями. Акуратно встав інструмент у пристрій так, щоб лезо розташувалося рівно між цими зубцями. Тепер обережно понахиляй насадку з боку в бік кілька разів. Не бійся, вона рухома та не пошкодить нагрівальний елемент — шліфувальні пластини рухаються вздовж леза. Не тисни на нього надто сильно, насадка для чистки леза має рухатися досить вільно. Після цього ще раз витруси залишки тютюну.

5. Використовуй палички для чистки IQOS. Для максимально ретельної чистки скористайся паличками. Легенько протри пристрій всередині, щоб очистити його від залишків тютюну, які не вдалося прибрати щіточкою. Також слід протерти сам ковпачок з обох сторін. Ці палички створені спеціально для IQOS та мають оптимальну довжину голівки, щільність матеріалу та ступінь зволоження. Вони не входять у базову комплектацію пристрою, але їх можна замовити на офіційному сайті IQOS.

Переглянь відеоінструкцію, щоб дізнатися більше про те, як правильно чистити IQOS ORIGINALS ONE.

Переглянь відеоінструкцію, щоб дізнатися більше про те, як правильно чистити IQOS ORIGINALS ONE.

Лайфхаки для IQOS ORIGINALS ONE

Ніколи не крути стік в Айкосі

Коли використовуєш, вставляєш чи дістаєш стік, не крути його в тримачі, щоб не пошкодити нагрівальне лезо.

Тримай Айкос зарядженим

Повного заряду батареї Айкос вистачає на 20 стіків, тобто на цілу пачку. Щоб девайс не підвів тебе у момент, коли хочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати IQOS на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Дізнатися більше

Оновлюй прошивку

Радимо оновлювати прошивку на IQOS раз на півроку. Найсвіжіша версія прошивки усуває дрібні баги та покращує роботу пристрою.

Дізнатися більше

Чисти після кожної пачки

Не забувай чистити IQOS, щоб смак і запах лишалися такими, як мають.

Дізнатися більше

Не забувай закривати кришечку-засувку після використання

Так у пристрій точно не потрапить нічого зайвого.

Використовуй лише оригінальні аксесуари для зарядки

Щоб швидко зарядити свій пристрій, використовуй лише блок живлення IQOS ORIGINALS ONE USB і кабель для зарядки, що йдуть у комплекті.

Або завантаж інструкції до IQOS ORIGINALS ONE у форматі pdf.

Інструкція допоможе розібратись, як працює та що вміє IQOS.

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.