Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Важлива інформація

Рекомендації щодо переходу на бездимні продукти ФМІ. Застереження, інструкції з безпеки та важлива інформація про ZYN. 

Компанія "Філіп Морріс Інтернешнл" ("ФМІ") пропонує багато якісних, науково обґрунтованих бездимних продуктів, які є значно кращим варіантом ніж продовжувати курити. Наше бачення полягає в тому, що одного дня наші бездимні продукти замінять сигарети.

  1. Куріння сигарет спричиняє серйозні захворювання та викликає залежність. Безсумнівно, повна відмова від вживання тютюну та нікотину — це найкраще рішення, яке може прийняти будь-який курець.
  2. Неповнолітні не повинні вживати тютюн або нікотин у будь-якому вигляді.
  3. Бездимні продукти компанії "ФМІ" призначені для повнолітніх споживачів, які у будь-якому випадку продовжували б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти.
  4. Компанія "ФМІ" не пропонує бездимні продукти людям, які ніколи не вживали тютюн або нікотиновмісні продукти або які припинили вживати тютюнові та нікотиновмісні продукти. Наші бездимні продукти не є альтернативою відмові від куріння та не розроблялися як спосіб кинути курити.
  5. Бездимні продукти компанії "ФМІ" не виключають усі ризики та містять нікотин, що викликає залежність. Але в будь-якому разі перехід на бездимні продукти є кращим вибором, ніж продовжувати курити.
  6. Ми підтримуємо наших повнолітніх користувачів бездимних продуктів на шляху до повного переходу на бездимні продукти за допомогою рекомендацій та корисної інформації.
  7. Користувачі мають повністю перейти на бездимні продукти і зовсім відмовитися від куріння, щоб відчути переваги бездимних продуктів.
  8. Ми надаємо споживачам усю актуальну інформацію щодо безпеки наших бездимних продуктів.

Застереження та інструкції з безпеки

БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ ВСІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ, ЩОБ УНИКНУТИ ТРАВМ.  
Ці попередження та інструкції з техніки безпеки не можуть охопити всі можливі умови, які можуть виникнути, тому користувачі повинні бути уважними та обережними. 

Для кого призначені нікотинові подушечки (нікотинові паучі)

- Нікотиновмісні подушечки призначені виключно для повнолітніх осіб. 

- Нікотиновмісні подушечки призначені для повнолітніх осіб, які в іншому випадку продовжували б використання продукції, яка містить тютюн або нікотин. 

- Дітям, підліткам, неповнолітнім особам не дозвляється використання нікотиновмісних подушечок за жодних обставин. 

- Нікотиновмісні подушечки не призначені для використання особами з обмеженими фізичними або розумовими здібностями або такими, які не мають знань щодо використання, за виключенням випадків, коли їм було надано консультацію або інструкцію щодо безпечного використання продукту та вони розуміють наявність супутніх небезпек. 

Нікотин

- Нікотинові паучі містять нікотин, який викликає залежність.

- Нікотинові паучі не виключають усіх ризиків. Найкращий спосіб зменшити ризики для здоров’я, пов’язані з нікотином — це повністю відмовитися від вживання нікотину. 

- Деякі користувачі можуть відчувати (в довільному порядку) біль у животі, біль у грудях, кашель, запаморочення, сухість у роті, сухість у горлі, гінгівіт, головний біль, нездужання, закладеність носа, нудоту, подразнення в роті, прискорене серцебиття, подразнення горла та блювоту. 

- Нікотиновмісні продукти не можна вживати людям, які мають або знаходяться в групі ризику серцево-судинних захворювань, хворим на діабет, епілептикам або людям, які страждають судомами. 

- Під час вагітності та годування груддю не можна вживати нікотиновмісні продукти. Якщо ви вагітні, годуєте грудьми або думаєте, що можете бути вагітною, варто повністю відмовитися від вживання нікотину. 

- Використання нікотинових паучів або, в деяких випадках, припинення використання нікотинових паучів (чи нікотиновмісних продуктів) може вимагати коригування дозування деяких ліків (наприклад, теофіліну, клозапіну, ропінаролу). Якщо у вас є питання щодо використання нікотинових паучів з огляду на ваш стан здоров’я, вам слід проконсультуватися з лікарем. 

Небезпека задухи та проковтування 

- Зберігайте нікотинові паучі в недоступному для дітей місці. Якщо ви помітили, що дитина випадково використала нікотиновий пауч або проковтнула його, то негайно зверніться до лікаря. 

- Якщо випадково проковтнути нікотиновий пауч, це може призвести до задухи. 

- Якщо нікотиновий пауч проковтнув повнолітній, негайно зверніться до лікаря.

Ризик подразнення 

- Нікотиновмісні подушечки не слід жувати, під час використання нікотиновмісних подушечок слід бути обережним, щоб запобігти їх пошкодженню. Слід припинити використання нікотиновмісних подушечок та за потреби звернутись до лікаря, якщо ви відчули дискомфорт чи подразнення такі як виразки у роті. 

- Якщо ви тримали нікотиновмісні подушечки в руках, перед тим як торкатись очей, слід ретельно вимити руки. У випадку контакту з очима, негайно промийте очі водою та зверніться до лікаря за потреби. 

Ризик алергічних реакцій 

- Використання нікотиновмісних подушечок може спричинити алергічну реакцію, таку як набряк обличчя, губ, язика, ясен, горла чи тіла, утруднене дихання або хрипіння. 

- Припиніть використання нікотиновмісних подушечок та негайно зверніться до лікаря, якщо у вас виникнуть будь-які з вищенаведених симптомів, оскільки вони можуть свідчити про серйозну алергічну реакцію. 

Використання та зберігання

- Використовуйте лише одну нікотиновмісну подушечку за раз. 

- Нікотиновмісні подушечки призначені лише для одноразового вкористання і не повинні використовуватися повторно. 

- Нікотиновмісні подушечки лише для перорального використання. Використовуйте лише за призначенням і викидайте після використання. 

- Ні в якому разі не видозмінюйте нікотиновмісні подушечки та не додавайте до них жодних речовин. Це може призвести до травм. 

- Не використовуйте нікотиновмісні подушечки у місцях, де це заборонено. 

- Не варто зберігати нікотинові паучі за високої температури та вологості, а також не в баночці. 

- Використовуйте нікотиновмісні подушечки до дати, рекомендованої для вживання, що вказана на упаковці. 

- Тримайте банку закритою, коли не використовуєте. Використовуйте нікотиновмісні подушечки одразу після вилучення з банки. 

- Не використовуйте нікотиновмісні подушечки, якщо вони виявились пошкодженими або підробленими, банка — поламаною. Припиніть використання, якщо під час нього подушечка була пошкоджена. 

- Зберігайте в недоступному для дітей місці. 

- Зберігайте нікотиновмісні подушечки та банку згідно з нормами місцевого законодавства. 

Повідомлення про несприятливі випадки чи побічні ефекти 

- Якщо ви відчули будь-які небажані наслідки для здоров’я під час використання нікотинових паучів, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем. 

- Зверніться до колцентру за номером 4767, щоб повідомити про будь-який несприятливий випадок щодо використання нікотинових паучів. Повідомляючи про побічні ефекти, ви допомогаєте надати більше інформації про безпеку цього продукту. 

- Ознайомтеся з додатковою інформацією

Дізнайтеся більше важливої інформації у цьому FAQ. 

Чи є використання ZYN безпечним або позбавленим ризиків? Ні. Не існує бездимних продуктів, які виключають усі ризики. ZYN не виключає усі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Найкращий варіант — це відмовитися від споживання тютюну і нікотину у всіх формах. Однак повний перехід на ZYN — це кращий вибір, ніж продовжувати курити.

Чи шкідливий нікотин? Нікотин викликає залежність. Однак він не є основною причиною захворювань, пов’язаних з курінням. ZYN містить нікотин та призначений для повнолітніх, які в іншому випадку продовжували б курити або використовувати продукти з нікотином.

Що це за еталонна сигарета, на яку ви посилаєтеся у порівнянні з сигаретним димом? Це сигарета, незалежно розроблена Університетом Кентуккі в США для проведення наукових досліджень. Це зразок, який зазвичай використовується у дослідженнях тютюну, що дозволяє порівняти дані певного дослідження з даними іншого дослідження. Дослідницькі сигарети 3R4F не доступні для продажу споживачам.

На веб-сайті та в інших місцях взаємодії ви можете знайти інформацію для споживачів про продукти ZYN, яка походить з таких джерел:

ZYN — бренд нікотинових паучів №1 у світі*. 

*За даними Філіп Морріс Інтернешнл про глобальні обсяги поставок та ринкову оцінку продажів нікотинових паучів з січня до червня 2023 року. 

Від нікотинових паучів немає попелу, диму та запаху диму. 

Нікотинові паучі не заважають оточуючим. 

ZYN Slim не містить тютюну. 

ZYN Mini не містить тютюну. 

ZYN Slim містить тільки високоякісні інгредієнти і нікотин. 

ZYN Mini містить тільки високоякісні інгредієнти і нікотин.  

Для використання нікотинових паучів не потрібні жодні додаткові пристрої. 

Усі порожні банки від ZYN можна переробляти. 

Нікотинові паучі маленькі, зручні та прості у використанні. 

Сеанс використання нікотинового пауча [ZYN Slim / ZYN Mini] триває довше, ніж сигарета. 

Коли використовуєш нікотинові паучі, руки вільні. 

ZYN — бренд нікотинових паучів №1 в Америці*. 

*За даними Філіп Морріс Інтернешнл про глобальні обсяги поставок та ринкову оцінку продажів нікотинових паучів на січень 2024 року.  

ZYN Slim виготовляється з високоякісного нікотину та інгредієнтів, що застосовуються у харчовій промисловості.  

ZYN Mini виготовляється з високоякісного нікотину та інгредієнтів, що застосовуються у харчовій промисловості.   

На відміну від сигарет, нікотинові паучі [ZYN Slim / ZYN Mini] не залишають запаху на волоссі чи одязі. 

ZYN Slim миттєво вивільняє смак. 

Zyn Mini вивільняє смак м'яко та поступово. 

Смаку ZYN Slim вистачає надовго. 

Смаку ZYN Mini вистачає надовго. 

ZYN Slim зручно тримати під губою. / З ZYN Slim під губою почуваєшся комфортно. 

ZYN Mini зручно тримати під губою. / З ZYN Mini під губою почуваєшся комфортно. 

ZYN Slim не зсувається під губою. 

ZYN Mini не зсувається під губою. 

ZYN Slim зручно розташовується під губою. 

ZYN Slim підлаштовується до розташування під губою. 

ZYN Mini підлаштовується до розташування під губою. 

ZYN Slim / ZYN Mini дозволяє отримувати нікотин протягом тривалого часу. Можна використовувати приблизно 30 хвилин. 

Нікотинові паучі [ZYN Slim / ZYN Mini] виділяють нікотин повільніше, ніж сигарети. 

ZYN Slim має приємний смак. 

ZYN Mini має приємний смак. 

ZYN Slim має приємний післясмак. 

ZYN Mini має приємний післясмак. 

ZYN Slim має надзвичайно приємний смак. 

Паучі ZYN Slim мають приємний колір. 

Паучі ZYN Slim приємні на дотик. 

Паучі ZYN Slim зручні у використанні. 

У складі ZYN Slim — високоякісні інгредієнти, які використовуються у харчовій промисловості. 

ZYN Slim виготовляється з високоякісного нікотину та інгредієнтів, які використовуються у харчовій промисловості. 

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.