Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 21, 2024

Стіки TEREA з капсулою для IQOS ILUMA

Асортимент стіків TEREA для IQOS ILUMA в Україні налічує 15 смаків, від класичних тютюнових до фруктово-ментольних, два з яких – це стіки TEREA Sun Pearl і TEREA Twilight Pearl з арома капсулами.

Стіки TEREA з капсулою – це лінійка стіків TEREA, що мають ту ж саму конструкцію, що й звичайні стіки Тереа, із вбудованим нагрівальним елементом і двома фільтрами-заглушками зверху і знизу, але з додаванням ароматизованої капсули. Вона знаходиться у верхньому фільтрі стіка. При натисканні на капсулу, ароматизована рідина з неї просочує фільтр і додає тютюновому аерозолю той чи інший смак. Зовні, на місці, де знаходиться капсула, є позначка кульки. 

Більше про стіки з капсулами, а також про стіки TEREA для IQOS ILUMA.

стіки TEREA

Як використовувати стіки TEREA з капсулою

Якщо раніше ти курив сигарети з кнопкою або використовував стіки з капсулою, з ТЕРЕА все так само. Можеш лопнути капсулу в будь-який момент: перед тим, як вставляти стік або вже під час того, коли пристрій почне нагрівання стіка. А можеш взагалі не натискати на кнопку, і тоді отримаєш чистий тютюновий смак аерозолю. Щоб лопнути капсулу, стисни її пальцями, нігтями або зубами в місці з позначкою перлинки до характерного кліка. Але не натискай занадто сильно, щоб випадково не зламати стік. 

стіки TEREA з капсулою

Які види стіків TEREA з капсулами є в Україні

В Україні вже з’явилися два смаки стіків Тереа з капсулами. Пачки стіків мають особливий дизайн яскравого кольору з градієнтним переходом в сріблястий та піктограмою перлинки. У назві стіків також є слово Pearl.

TEREA Sun Pearl – стіки з капсулою, зі смаком кавуна і ментолу. Якщо не натискати на капсулу, стіки матимуть насичений тютюновий аромат. При натисканні капсула додасть тютюновому аерозолю смак кавуна і ментолу. 

Стіки мають червоно-сріблясту пачку. Не мають аналогів серед стіків HEETS. Закордоном ці стіки можна зустріти з іншою назвою – TEREA Amelia Pearl.

TEREA Sun Pearl

TEREA Twilight Pearl – стіки з капсулою, зі смаком чорниці і ментолу. Якщо не натискати на капсулу, стіки матимуть насичений тютюновий аромат. При натисканні капсула додасть тютюновому аерозолю смак чорниці і ментолу. 

Стіки мають фіолетово-сріблясту пачку. За смаком нагадують стіки HEETS Twilight Pearl.

TEREA Twilight Pearl

Чим відрізняються звичайні стіки TEREA від стіків з кнопкою

На відміну від звичайних ароматизованих стіків, які при використанні вже мають той чи інший аромат, стіки з капсулою можна використовувати як тютюнові стіки, але також і як ароматизовані стіки, в залежності від того, натискати на капсульну кнопку чи ні. 

Капсула в стіках не впливає на вміст нікотину, рівень насиченості смаку або кількість аерозолю.

Більше про Всі смаки стіків TEREA для IQOS ILUMA за смаком, кольором, міцністю.

Де купити стіки TEREA з капсулами

Стіки Тереа з капсулою можна купити майже всюди, де продаються й інші стіки:

Для замовлень від 425 грн доставка безкоштовна. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн), експрес-доставка – 99 грн.

Стіки TEREA також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, заправок, кіосків та вейп шопів.

Які ще стіки Тереа з капсулами бувають в інших країнах

IQOS ILUMA вже офіційно представлений у 57 країнах світу, тож асортимент стіків у кожній країні може відрізнятися від тих, що є в Україні. Закордоном ти міг зустрічати й інші смаки стіків Тереа з капсулами:

  • TEREA Briza Pearl (Тереа Бріза Пьорл) — стіки з ментоловою капсулою.
  • TEREA Oasis Pearl (Тереа Оазіс Пьорл) — стіки з капсулою зі смаком маракуї і ментолу.
  • TEREA Abora Pearl (Тереа Абора Пьорл) — стіки з капсулою зі смаком зеленого яблука і ментолу.
  • TEREA Amelia Pearl (Тереа Амеліа Пьорл) — ті самі стіки TEREA Sun Pearl з капсулою зі смаком кавуна і ментолу.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.